Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babával vásárlás?

2hetes babával vásárlás?

Figyelt kérdés
Mindenünk kifogyott itthon,el kellene mennün vásárolni.A párom egyedül nem akar menni,mert sok olyan dolgot kellene venni,amit én tudok melyik jó.De 2hetes a babánk.Nem szeretném ha valami baja lenne,elkapna valamit a tömegben..
2011. dec. 7. 10:02
1 2
 11/16 krisztivan ***** válasza:
76%
Szeptember 6-án született a kisfiam,és mivel az élet nem állt meg a nagyot vittük oviba szeptember végén.Nem nyúltak hozzá és neki sem volt ellenvetése(aludt).Szerintem vihetitek nyugodtan,de a döntés a te kezedben,hiszen a te felelősséged.
2011. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megoldható, hogy a férjed vigyáz rá, ne vidd el magaddal. Sokkal jobb neki otthon a kiságyban és semmi szükség a betegségekre sem.
2011. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont mivel enyhe az idő úgy terjednek sokkal jobban terjednek a bacik. Ahogy már előttem is írták, elég csúnya felső légúti fertőzés van a levegőben, mindkét gyerekem majd megfullad (3,5 éves és 10 hónapos) úgy köhög, nem használ semmi, a nagynak 40 fokos láza volt és én is kezdek kidőlni, de körülöttünk is mindenki beteg!

A lányom májusi, vele mentünk már elég korán, akkor nem volt semmi a levegőben, nyáron nincs bacidömping, a fiam januári, eszembe se jutott volna nagy bevásárlóközpontba menni vele. Mentem én, mikor este lefeküdt, vagy listát írtam a férjemnek, ami márka szerint volt írva, ha valami nem ment hívott telefonon. 1×-2× szerintem a Te férjed is kibírja. Én nem kockáztatnám meg, nem ér annyit! Mindjárt karácsony, szerintem Ti is jobban örülnétek egy egészséges babával az ünneplést!

De persze a Ti döntésetek!

2011. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Mi kijöttünk a kórházból és rögtön a Tescóba kötöttünk ki,azóta is rendszeresen látogatjuk együtt a különböző boltokat,postát... stb,mert muszáj.Augusztusi baba egyébként,de nem volt még beteg.
2011. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

nekem nincs jogsim és itt a boltban alig lehet kapni valami...Muszáj volt bemennünk mert a párom 2 re ment dolgozni és igyekeznünk is kellett haza..

Meg vittük a nagylányomat orvoshoz mert ő is beteg 2 hete...

Végigaludta az utat is meg a bevásárlást is a picur..hordozóban vittük és letakartam a hordozót egy textil pelussal...

2011. dec. 7. 15:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha menni kell, hát menni kell! :-) Az jó,ha letakarod a textil pelussal!
2011. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!