Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot tricikli...

Adnátok tanácsot tricikli vásárlás ügyben?

Figyelt kérdés

15 hónapos babának vennék.Milyen szempontok fontosak,illetve hol érdemes megnézni, ahol olcsóbban kapni??Inkább boltokban vásárolok szívesen, mint interneten.Illetve ez a fajta , amit linkelek jó-e, érdemes-e Brendonban megvenni, vagy máshol olcsóbb?Ez a fajta nagyon tetszik, de ekkora összeget nem igazán tudunk rá szánni.Köszi a segítségeteket!


[link]


2011. máj. 9. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk pont ez a fajta és színű triciklink van!

Nagyon szereti a babám, praktikus! Minden rajta van, ami a biztonságos bringázáshoz kell!

Késöbb a tolókart is ki lehet venni!

Talán használtan vedd meg a Vaterán vagy hasonló oldalakon, sokkal olcsóbb!

2011. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!Itt találtam még egyet, csak az a baj, nem budapestiek vagyunk:( Ez kicsit olcsóbb:


[link]

2011. máj. 9. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is a brendonos van, és nagyon jó, csak ajánlani tudom.
2011. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy van a Brendonban most egy hasonlóra baba magazin kuponos kedvezmény, ez jóval olcsóbb, és épp 15 hónapos kortól ajánlott: [link]
2011. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen néztem ezt a kuponosat is, meg van kuponunk is, csak az a baj vele, hogy nincsen lábtartója.Illetve nem is tudom, hogy az mennyire szükséges.
2011. máj. 9. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem az volt a legfontosabb szempont,hogy én tudjam irányítani az első kerekeket a tolókarral!És ezt a brendonos nem tudja.Az sem hátrány,ha gumikerekű,nekünk sajna nem az van,baromi hangos.De elviselem,az utcazaj elnyomja,szóval az általam irányítható tolókar volt nekem fontos!

A lányom a lábtartó és a pedál közt lógatja a lábát,nem teszi rá.

2011. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a tolókar volt a fő szempont, a fiam össze-vissza rángatja a kormányt, soha nem arra mennénk amerre kellene. Viszont most már látom, hogy a lábtartó is elég fontos amíg nem tud pedálozni a kicsi. A miénken nincs, így vagy felteszi az első kerékre a lábát és így elakad a járgány, vagy pedig húzza a cipője orrát a földön, aminek nem örülök... Fontos még az ülésmagasság. Mi interneten rendeltük, kinézetre pont olyan mint az egyik ismerősünké így azt hittük teljesen olyan, a valóságban pedig kb 5 centivel alacsonyabb, így nekem sem (a tolókar hossza miatt) és a gyerkőnek sem tökéletes. Ezért nem szereltük fel a lábtartót sem, mert túl közel lenne az üléshez, a fiamnak már hosszabb a lába. Mindezek ellenére imádjuk. Ja, viszont valami szivacsos gumi/műanyag a kereke, nagyon puhán és halkan jár, ami nagy előny!

[link]

2011. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen van, mint amit belinkeltél, a múlt hónapban vettük kuponnal. Nekem nem volt fontos a tolókarral irányítható kormány, sőt örülök is, hogy nem olyan, ha kanyarodni akarok, akkor kicsit megemelem és kész. A fiam 17 hónapos, de még muszáj, hogy rajta legyen az a keret, mert simán hátradől és úgy utazik.
2011. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi triciklink is hasonló az utolsó linkhez, csak cicás. Az az igazság, hogy ajándékba kaptuk és a zene panel 1,5 hét után megadta magát benne:(. Igaz garanciás, de amilyen hangot ad, nem is aggódom miatta. Én a napfénytető miatt ragaszkodtam inkább ehhez a típushoz.
2011. máj. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs' hamarabb ment, mint akartam!

Szóval a napfénytető, a tolókar és a lábtartó nagyon fontos szerintem ebben a korban. Az én lányom 14 hónapos, de annyira imádja, hogy a babakocsiba már szinte nem is nagyon tudom beleültetni, állandóan a triciklivel akar közlekedni!

2011. máj. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!