Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok bikini felsőt 3-4-5-6...

Adtok bikini felsőt 3-4-5-6 éves kislányotokra?

Figyelt kérdés
2 kislányom van.Az egyik 4,a másik 6 éves.Az egyberészes fürdőruhát utálják.Van fejenként 2 bikinijük,de egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy kell-e rájuk bikini felső.Ti adtok rájuk?Egyáltalán kell rájuk?

2012. júl. 7. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban még felesleges. 14-15 év múlva meg már megint nem kell. ;-)
2012. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Úgyis mindig elcsúszik rajtuk.Én nem adtam,majd 10 éves koruk után,ha nőni kezd.
2012. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell, de ha ő kéri, mert mondjuk meglátja más gyereken, vagy mert anyán is van, szerintem az sem baj, ha van rajta.
2012. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Én adtam rá a kezdetektől fogva. Nekem nem tetszik, ha egy kislány fedetlen felsőtesttel van. Ennél jobban már csak a meztelenül pancsoló kicsik irritálnak
2012. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
7-8 éves korig abszolút nem szükséges. De minimum 10 éves korban már nem ártana, mivel akkor kezdenek már serdülni. A lányom ő elviseli az úszódresszt, még a tornadresszét is hajlandó felvenni ha lemegyünk a strandra, mert mégis olyan mintha egy póló meg egy bugyi lenne rajta csak egyben van. A lányom most lett nemrég 11 éves már kezd serdülni elég szépen de nem hajlandó bikinit felvenni jó még 2-3 év és már ragaszkodni fog hozzá úgy is. A tornadresszt meg szívesen hordja lassan már csak azt hajlandó felvenni mert ugye hosszú ujjú dressze van meg egy könyékig érője és úgy nem égeti a nap a vállát meg ha kijön akkor hűsíti még a vizes dressz. Bár már leszeretném szoktatni róla mert már nem olyan kicsi ahhoz hogy bármit felvegyen ha strandra megy. A férjem meg nem akarja hogy bikinire szoktassam mert úgy is könnyebben lecsúszik róla és nem szeretné ha már 11 évesen villantana. Ez van sajnos.
2012. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges,ez tény.Viszont én mindig adok a lányaimra (3 és 5 évesek),mert ők maguk szeretnék.
2012. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ja, tehát ha nem akarom a pedofiloknak kínálgatni a gyerekemet, akkor a válaszom már nem is hasznos. Szép.
2012. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Egy 2-3 éves kislány meg felsoteste meg nem különbözik a kisfiuketol. Minek adni rá kotelezoszeruen? Ha ő szeretne felvenni, akkor persze. Pedofilok? Jajj mar:) ott ülsz a gyermekes mellett, kint vagytok a strandon, vigyázok rá. Nem egy 12 evésre nem adsz fürdőruhafelsot, hanem egy 3 evésre :))
2012. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Meztelenül pancsolo kicsik irritalnak?! Jezusom! Egy 2 evésre minek adnék fürdőruha felsot, sőt és mi van ha bugyi nélkül van?:))
2012. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves pedofiltól rettegő: A pedofil akkor is rácuppan a gyerekre, ha hét réteg darócba csomagolod tetőtől talpig. A másik meg az, hogy ma mindenki mindenkiben pedofilt lát. Hát nem minden gyermeket szerető gyermeket bűnösen szerető. Ma, ha egy férfi nem pokróc egy gyerekkel, rögtön csomóznák is egyesek már a kötelet.

Azt tudtad, hogy a fürdőruhában fürdés nem nagy múltra tekint vissza? A polgárosodással alakult ki. Régebben az emberek a folyókban, tavakban egymás előtt fürödtek.

Az Egri csillagok kezdő lapjain sem egy pedofil történet bontakozik ki.

2012. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!