Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok fürdőruhát nyáron egy...

Adtok fürdőruhát nyáron egy 1-1,5 év körüli kislányotokra?

Figyelt kérdés

Olyan édes fürdőrucik vannak, csak nem tudom, szokás-e ilyenkor már adni rá? (Nyilván úszó pelusra adom.)

Nekünk csak mosható úszópelusunk van most, de az nem nagyon tetszik.


2012. máj. 24. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam rá semmit tavaly nyáron, akkor másfél éves volt a lányom. Itthon csak bugyiban volt, strandon úszópelusban. Pedig volt fürdőruhája, de úgy láttam, hogy csak bugyiban kényelmesebb neki.
2012. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen még csak eldobható úszópelust adtam rá.

De ha úgy gondolod simán adhatsz rá fürdőruhát is, biztos édes lesz benne.

2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A lányom most 8 hós, és vettünk neki fürdőruhát. Ha jönnek vendégek, akkor ne a meztelen testét lássák, ill megyünk strandolni is.

Úszó pelust lehet kapni a brendonban, coraban, meg azt hiszem a rossmanban is.

2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem adnék,csak úszópelust,nagyon kicsi még,fog még fürdőruhát hordani elég sokat életében
2012. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek egyszerű fürdőbugyit hordtak. Olyan, mintha a bikininek csak bugyija lenne :-D

NAgyon vagány, csajos darabok vannak belőle. A mosható úszópelus csak arra jó, hogy jól megszívja magát vízzel, hiszen csak a kakit tartja bent, de ezt egy bugyi is tudja :-D

2 kislány anyukája

2012. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi úszópelust mindig adunk rá (eldobhetót).


Mikor nyaralni voltunk 14 hósan ott mivel nagyon meleg volt, kapott egy olyan polót ami 50 faktoros védelmet ad.


most is azt adnám rá ha már olyan meleg van, de van neki egy bikinije is, ja és ha csak vizzel játszik valahol kint akkor sima polót adk rá.

2012. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor nem veszek neki. Igazából max a divatozás miatt jó. :D

A mosható úszópelussal nekem is az a bajom, hogy ha kijön a vízből, ömlik belőle a víz.

2012. máj. 24. 13:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam rá és tetszett neki. :) És persze nekem is. Miért ne adhatnál rá? Ha tetszik vedd meg nyugodtan. Én is uszópelusra adtam rá. És nagyon tünemények benne és nem is kényelmetlen ruhadarabról van szó...
2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

A strandon amúgy a babák nagy részén volt fürdőruha...

2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mondjuk valahol zavar, hogy idegenek látják a pucér kis testét. Tudom, ő még pici, de akkor is.

Lehet, hogy egyet veszek mégis, aztán meglátjuk, ő mit szól hozzá. Bár gyanítom, hogy ha Minnie egeres, akkor tuti imádni fogja. :)

2012. máj. 24. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!