Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adnátok rá 12 hetes...

Miket adnátok rá 12 hetes kislányotokra? A lakásban 21-22 fok van éjjel és nappal is.

Figyelt kérdés
Jelenleg bady és rugdalózó van rajta, meg a takarója. éjjel és nappal is ez az összeállítás.Éjjelre mit szoktatok ráadni? És az utcára? Ott nálunk a bady+rugi,(pulcsi és naci, és zoknicipő, ha hideg van), zokni,sapka és kesztyű, zsák. Ma vettem a tescoban rugit, amire az volt írva, hogy hálózsák. Akkor az mi?
2011. márc. 13. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hetes ugyan ez az összeállítás,bár kintre már nem kap kesztyűt,viszont a szeles időjárás miatt bebugyolálom még jól.Bentre bady-rugi estére ugyan ez csak másik amit pizsinek jelöltem ki.A hálózsák egy vékony anyagú rugihoz hasonló ruhadarab,aminek nincs kialakított lábrésze csak össze van varrva az alja,és a gyerek szinte örjöng benne.Nem is ajánlják,már ekkora babának,mert nem tud rugkapálni benne és nem távoznak könnyen a szelek a kicsitől.
2011. márc. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első jól írta, hogy mi a hálózsák.

Igaz mi 17 hetesekv agyunk, de ebben a jó időben adtam rá bady-t, vékony pulcsi, harisnya, naci, kiscipő, kiskabát és pléddel betakartam séta közben.

Bent a lakásban bady, felső, zokni, nadrág, és nálunk is 21-22 fok van, ésjzaka bady és rugi+vékony takaró.

2011. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!