Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok fürdőruhát nyáron egy...

Adtok fürdőruhát nyáron egy 1-1,5 év körüli kislányotokra?

Figyelt kérdés

Olyan édes fürdőrucik vannak, csak nem tudom, szokás-e ilyenkor már adni rá? (Nyilván úszó pelusra adom.)

Nekünk csak mosható úszópelusunk van most, de az nem nagyon tetszik.


2012. máj. 24. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok: Mikor meg mi voltunk a strandon, több alkalommal is, minden kicsi gyerek egy szál úszópelusban pancsolt. Megyeszékhely
2012. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem egy kicsibaba simán lehet pucér,én még 9-10 évesen is volt hogy csak úszónadrágban voltam,volt egybe részesem is meg sportos felsős külön részesem,de nem 1,5 évesen hanem 3-4 évesen,az meg baromira röhejes mikor rendes bikini felsős kislányok rohangálnak a strandon 4-8 évesek és folyton elcsúszik rajtuk a felső
2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk "kakifogó" úszóbugyink van strandra, medencébe (nem az eldobható, hanem a bélelt textil. Igazából még sose kakilt bele egyik gyerekem se (2 van), viszont nem kell minden fürdés után kidobni az úszópelust.

Balaton parton pedig sima fürdőbugyi, illetve a lányomnak vettem cuki fürdőrucit divatozásból.

Egyszerűen kiráz a hideg a pucéron strandoló gyerekektől. Mindenhová leülnek, ki tudja mi minden meg be nekik az illetlen helyekre :)

2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A bikini nem tetszik, az nem praktikus. Egybe részes fürdőruhára gondoltam csak.

Az én lányom már kakilt bele a nem eldobhatós gatyába, és nem volt egy jó élmény kimosni. :)

2012. máj. 24. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!