Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés miatt tankini fürdőruhá...

Szülés miatt tankini fürdőruhát akarok, de nem tudom a méretemet. Hogyan kell lemérni?

Figyelt kérdés
Netről akarok rendelni, de nem tudom a mellem méretét meg azt sem, hogy mekkora bugyi kell nekem.
2011. ápr. 23. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendeltem (szintén tankinit), és ez alapján a táblázat és rajz alapján próbáltam magam lemérni! Én egész jól eltaláltam! :)

2011. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, meg fogom próbálni. Mennyi volt neked a postaköltség? Ha kicsire sikerül, akkor kicserélik?
2011. ápr. 23. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Asszem 990 ft volt a postaköltség! Azért rendeltem innen, mert személyesen nem találtam sehol olyat ami megtetszett volna. Így mertem belevágni a netes rendelésbe! De nem csalódtam!

Nézz szét a honlapon infókért, de azt hiszem van 1-2 heted, hogy visszaküld a ruhát ha nem jó, és kicserélik!

2011. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!