Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fürdőruhát veszek a kislány...

Ha fürdőruhát veszek a kislányomnak, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Pelusos lesz még a kiscsaj :-) Van valami praktikus szempont, amire odafigyeljek?
2010. márc. 26. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly, bár még idén is pelusos nem vettem neki fürdőrucit, viszont annál jobb krémet.Bár láttam egy részes uv szűrős fürdőrucit lehet azt most meg is veszem.
2010. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a legjobb ilyenkor még egy fürdőbugyi és ahogy előttem is írták, napkrém. Kislányom most 1,5 éves, még idén is csak bugyit veszek neki.


Az egyrészebe beleizzad.

2010. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kis korban, még tényleg csak egy bugyi kell, az is azért, hogy ne menjen a puncijába kosz.
2010. márc. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem mutogatom a kislányom meztelenül akármilyen pici. Én vettem neki fürdőruhát. UV szűrős az jó.
2010. márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a vízálló pelusra elég egy aranyos fürdőbugyi. Az egyberészesben csak megfázik, ha kijön a vízből.

Az utolsónak válaszolónak üzenem, hogy egy ilyen kisgyerek "cicijét" nem hinném hogy takargatni kellene.

2010. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, az előttem Válaszolónak, hogy egyrészesben megfázik és szerintem felső is majd csak serdülőkorban kell, amikor kezd nőni a cicije.
2010. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan esetről, ahol a férfi az ilyen pici kislány cicijére indult be. Bocs.
2010. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni, hogy a bugyit is leveszed róla fürdés után, akkor mindegy , hogy csak bugyi van-e vagy felső is.

Serdülőkorban? hahaha

2010. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!