Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fürdőruhát vegyek 15...

Milyen fürdőruhát vegyek 15 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Egy fürdőbugyira gondoltam aminek betétje van és nem kell alá pelenka. Viszont láttam nagyon cuki egyrészeseket,nagyon tetszenek, de az alá kell adni pelust, akkor meg már csúnya, hogy kilátszik alóla. Ti milyet vettetek?
2010. jún. 5. 12:11
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ne arra gondolj, hogy néz ki, hanem h jó legyen neki.

15 hónaposan még őt se érdekli... találj valamim kis csinit,ami nem csúszkál rajta, lényeg, h jól érezze magát... :)

2010. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úszópelust!Gondolom még használtok pelust,így kintre is kell valami.Nekem 20 hónapos a kislányom,nekem is tetszenek a kis furdorucik,de ha nyáron majd elmegyunk furodni,mindenképpen úszópelust adok rá.
2010. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A pisi szempontjából szerintem mindegy, hogy úszópelus vagy fürdőbugyi.

Az úszópelus is kiengedi a "cuccot".

Egyszer a lányom az ölemben ült úszópelusban a strandon. Ahogy elkezdett pisilni folyt le a lábamon:)

2010. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Na én ugyan ennek jártam utána, nekem hónap végén lesz 15 hónapos a lányom. Nagyon tetszenek a fürdőrucik, csak ha még alá is sima pelust adok akkor az meg a vízben ázik szét. Viszont az úszópelus a pisit kiengedi, szóval ha épp nem a vízben van akkor teljesen mindegy hogy kis bugyit vagy úszót adsz rá. De mivel ha már fürdeni megyünk ne kelljen állandóan váltogatni ezért maradtam az úszópelusnál, igaz fölé is mehet fürdőruci, de tényleg lehet idétlenül néz úgy ki :)
2010. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Én nem tapasztaltam,hogy átereszti a pisit az úszópelus.Ok,a vízben igen,de ha kint van szárazon,akkor is?
2010. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi egyberészest vettünk a Decathlonban a 15 hósnak (igaz, az volt a méretre írva, hogy 2 évesnek...), hogy minél nagyobb felületen védjük a naptól.
2010. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát lehet akkor maradok az úszópelusnál, pedig annyira cuki egyrészesek vannak, láttam olyat is ami betétes, elvileg nem kell alá pelus, csak azt nem tudom hogy akkor ha véletlen bekakál akkor a nyakáig olyan lesz-e benne.:-))

De különben minek csinálnak ilyen piciknek egyrészest, ha úgyis pelus kell rájuk? Sőt láttam már 0-3 hónapos méretben is,bár kíváncsi lennék el is adnak-e belőle.

2010. jún. 5. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az első nyarunkra egyrészeset vettem, megbántam, mert nehezen száradt, aztán vettem csak fürdőbugyit és azt ha áttörlöm rögtön száraz.Egyrészeset mégegyszer nem most veszek.
2010. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Jártunk babaúszásra. és egyszer bekakált a gyerek a vízbe. Úszópelus volt rajta. Ha azon pillanaton nem hoztam volna ki, kijött volna a kaka is. Mondhatni, kimossa a víz.

Vagyis azt javaslom, ha nagyjából be tudod lőni, hogy mikor kakál akkor az előtt-után nyugodtan adj rá valami édes fürdőbugyi félét. mi is így csináltuk a másfél éves lányunkkal tavaly.

Egyszer sem volt baleset.

Ez a fürdőpelus sztem nagy átverés.

2010. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ti milyen uszópelust használtok?-a pampers nem enged át semmit
2010. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!