Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdőruhát vesztek fel...

Milyen fürdőruhát vesztek fel a nagyon csíkos pocitokra?

Figyelt kérdés

még csak 19 vagyok, 3hónapja szültem nagyon csíkos a pocim(

pedig a legdrágább krémekkel kenettem, de semmit nem ért.

olyan egybe részes fürdőruhát ami fiatalos is még nem találta, pedig biztosan van, linkelnétek olyat?


2011. ápr. 7. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

teljesen elvagyok kenődve a hasam és a combon is tiszta csík:(

persze a kis legény mindent megér:)

csak fura hogy eddig bármit felvehettem, mos meg +10kg al...

sport is nehéz mert császáros voltam

2011. ápr. 7. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül én két gyerek után katasztrófán nézek ki cici semmi has ,fenék comb csíkos és 22éves vagyok.ez van elkell fogadni magam a férjem azt mondja nem is vagyok vészes :)
2011. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ezzel én is így vagyok!Végig a terhességem alatt kentem magam és mégis tiszta csík vagyok!A cicimről nem is beszélve...az meg úgy lóg ettől a kis szoptatástól(8 hónapig tudtam szoptatni a kisfiam)ja és én rajtam is van még kb 10 kg-ó felesleg!Egyszerűen szörnyen nézek ki!Itt vagyok 29 éves és semmi önbizalmam!Sokszor ezért nincs kedvem szexelni sem!
2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A linkelt fürdőruhával csak óvatosan, ezek általában csak nádszálvékony lányokon állnak jól, a kivágásoknál nagyon bevág a husiba. Menj be a Calzedoniaba, ott jók vannak, biztos találsz megfelelőt.
2011. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 3.kép a kedvencem

[link]

Sajnos nekem a combomon csikos a bőröm,pedig csak 8 kilót hiztam :( Nem is értem.

2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem is mindenem csíkos, legjobb hasonlat a hasamra a zebra:)

Páromat nem zavarja, csak én nem tudok belenézni a tükörbe...

Sajnos tejem nincs, nem is volt csak 1hétig:( A cicim szerencsére nem lóg(annyira).

Fogyni letudok, csak idő kell, azzal nem is lesz gond(remélem legalábbis). de a csíkok maradnak.

Abban reménykedem hogy egy kis napozástól majd kevésbe lászanak

2011. ápr. 7. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:

A napozás halványítja, mert én sajnos csíkos voltam a szülés előtt is, ilyen a bőröm (a combomon), de most a hasam is olyan lett, meg 10 kg-t, ha nem többet le kellene fogyjak. A férjemet nem zavarja, de engem igen, ja és a szex sem olyan mint régen, ez miatt nálam.... :(

Az én lányom is császárral született, és olyan furcsa, hogy mindig lapos hasam volt, most meg van pocakom. :(


Ilyesmi fürdőruhákat néztem, de még nem vettem: [link]


Hol veszitek majd a fürdőruhát?


27 éves vagyok, és 14 hónapos kislány anyukája

2011. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lóg a mellem, (kecsketőgy-szindróma) sajnos csak 3 hónapig szoptattam, a hasam nekem is csíkos (zebra-szindróma), a combom 12 éves korom óta csíkos, hirtelen nőttem:)


Ráadásul pocakom van, közben pedig majdnem 10 kilóval vagyok kevesebb, mint mikor teherbe estem. Ez leginkább az őzike-szindróma, vékony lábak, karok, pici pocak:D


Egy szó, mint száz, egy fél állatkert van rajtam:)

Olyan fürdőruhát vettem, mint az első link, de kínaiban, 1500 Ft-ért. Ott is nézzetek szét, megéri.

A tankinis pont a fent leírtak miatt egyszerűen borzasztóan áll.

2011. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Én is mostanában akarok venni mert a régibe nem fér a cicim és nem tartja jól. Sajna eléggé lógnak szerintem.. :S A hasam hálisten nem lett nagyon csíkos, csak 4 csík van, az is a tetoválásomon, nem látszik nagyon. Az első tetszik, de attól félek hogy rajtam nem igazán úgy fog állni mint a modell csajokon... 10 kiló plusz még rajtam is van... Szóval majd próbálok párat. Ja, 26 vagyok.

2,5 hós fiú anyukája

2011. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!