Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen fürdőruhát...

Anyukák! Milyen fürdőruhát vegyek, ha a hasam csíkos, a melleim már nem olyan feszesek, mint szoptatás előtt?

Figyelt kérdés

Szeretnék strandra járni a gyerekkel, de nem tudom milyen fürdőruhát vegyek és honnan?

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. júl. 26. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok anyuka, de a helyedben szerintem tankinit vennék.

Ez eltakarja a hasadat, a felsőrész ált. szivacsos, szóval a melleidet is formálja, mégsem egy egyberészes fürdőruha.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(Bocsi a sok linkelt képért, csak akartam többfélét is, hogy lásd, hogy nem csak a tökéletes alakon áll jól ez a fajta fürdőruha)

2010. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A honnan kérdésre nem válaszoltam. Tankinit láttam teszkóban, és már nagyobb bevásárlóközpontokban is, de ha esetleg nagyobb keret van rá, a triumph üzletben, vagy hasonló fehérnemű boltban is kapható.
2010. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én halcsontos melltartót vettem, de nekem csak a hasammal van baj. Szülés után csak oda híztam, pedig sportolok újra.

Viszont mivel már gyerekem is van, baromira nem néznek meg a férfiak. Akár viziló is mehetne előttük, ha már látszik rajtad, hogy nem vagy szabad.

2010. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok képet! A Tescoban én is néztem, de már nem volt semmi, mindent kiárusítottak és lemaradtam. :(
2010. júl. 26. 12:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen az a halcsontos melltartó?
2010. júl. 26. 12:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért! Első válaszoló,az utolsó képet hol találtad?Az úgy megtetszett és most nem vagyok valami jó formában és ilyet szeretnék...:)
2010. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,közben rájöttem,hogy ott a linkben a neve...:P
2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyrészest vettem, bár ahogy látom, sokan idegenkednek tőle, pedig megint kezd divatba jönni. Ilyenem van:

[link]


Nagyon tetszik, a hasamat jól lenyomja, karcsúsít, kényelmes. A háta elég mély (nem fenékig, de eléggé lent van), így az is szépen barnul, nem látszik a pántos ruhákban utána a fehér sáv. Eddig mindenki azt mondta, hogy nagyon jól áll. Ja, na így néz ki a háta: [link]

2010. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló

"Viszont mivel már gyerekem is van, baromira nem néznek meg a férfiak. "


hát én nem ezt tapasztalom. 2 gyerekkel is olyan pofátlanul megbámultak, és már arra is volt példa, hogy a játszótéren akart ismerkedni velem vasárnapi apuka :D Mondjuk nem panaszkodom, a szoptatás miatt úgy nézek ki most, mint ha szilikoncicim lenne :)


Bocs az offért :)


Én tankinit vennék, az csinos. Vagy egyrészesből is vannak jók. Attól függően, hogy mennyire és hol csíkos a hasad, és milyen alkat vagy, lehet jó egy trikini is:

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tankini a legjobb szerintem is!
2010. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!