Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdőruhát vesztek fel...

Milyen fürdőruhát vesztek fel a nagyon csíkos pocitokra?

Figyelt kérdés

még csak 19 vagyok, 3hónapja szültem nagyon csíkos a pocim(

pedig a legdrágább krémekkel kenettem, de semmit nem ért.

olyan egybe részes fürdőruhát ami fiatalos is még nem találta, pedig biztosan van, linkelnétek olyat?


2011. ápr. 7. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

23 vagyok 22 hós kisfiúval.Még 6 kg plussz van rajtam de az is a combomon:(:(hasam combom,cicim szintén csíkos.

Az a baj hogy én eddig is utáltam levetkőzni a strandon mert pici a cicim(más testrésszel nem volt gond)de a pici cici mindig os zavar.

Most meg nem elég hogy nemhogy cicicm van de még az a pici is úgy lóg.....5 hónapig szoptattam csak.Katasztrófa.Tavaly vettem 2 részeset mert akkor csak a kerti medencébe voltunk,de idén mennénk a Balcsira.Nem tudom mi lesz,de komolyan mondom a nyár a nők rémálmai.A Tankinis nem tetszik mert ennyi erőből felveszek egy toppot és kész.Az elsőbe fura lenne a napozás......sok sikert és fel a fejjel

2011. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem meg sajnos lógva maradt a hasam és olyan ráncos mint az öregasszonyok bőre :(( nem lettem csíkos érdekes módon, de most azt mondom bárcsak az lettem volna ehelyett :((

na én olyan egyberészes fürdőrucit szereztem be még tavaly nyáron, ami elég szoros, elől dupla rétegű, és gyűrött az anyaga, az ég világon semmi nem látszott a hasamból, nagyon csini voltam :) linkelni sajnos nem tudok

2011. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is abban bizom,hogy a napozás segit rajtunk :)
2011. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!