Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás babák anyukái mit...

Ekcémás babák anyukái mit gondoltok? Mi lehet ez a babámon.

Figyelt kérdés

Másfél éves a lányom, jópár hónapja mindkét combja külső felén előjöttek raja pattanás szerű valamik(ne arra a nagyfehérre gondoljatok), nézte gyerekorvos, azt mondta lehet hogy ekcémaszerű valami. Váltsunk fürdetőt. Újra elkezdtem fürdetni a gyógszertári kenőccsle,nem javult, utóbb ahogy látta, azt mondta,csak száraz a bőre.


Fotózni se tudom,mert alig látszik, inkább tapintással érezni.


2012. jún. 22. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt pont ilyen és hosszú hetek után kiderült, hogy valami gombás fertőzés és a bőrgyógyász adott egy krémet, amitől néhány napon belül elmúlt.

Szintén alig látható volt, inkább csak érezhető.

2012. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Közben voltunk bőrgyógyásznál, és kideült,hogy nem ekcéma:):)


Viszont örökletes dolgoról van szó, a pontos nevét nem tudom, de a szőrtüszőkkel kapcsoaltos, hogy azok kintebb vannak,vagy valami ilyesmi, írt ki krémet, de igazából eltünni neki nem fog.

2012. júl. 20. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!