Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok, lesz még helye...

Mit gondoltok, lesz még helye az óvodában a fiamnak?

Figyelt kérdés
Októberben lesz 3 éves,voltunk beiratkozni,de mondták,hogy bölcsiskorú és alig van hely.Javasolták,hogy októberben érdeklődjek.Ha most nem volt hely akkor októberben hogy lesz(vagy nem lesz)?
2012. máj. 31. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi nem tudhatjuk, hogy a ti ovitokban hogy van, nálunk van hely, azt is felvették, aki csak májusban lesz 3.


Úgy lehet hely, hogy valaki visszamondja, várólistás a fiad, ha lesz hely, felveszik.. szerintem ebben ne bízz.

2012. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valaki beíratja a gyerekét, aztán mégsem viszi. Vagy elköltöznek.

Van esély, az én lányom így bekerült volna a körzetes oviba.

2012. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk abszolút esélytelen. Már a szeptember 2-án született kisfiú anyukájának is mondta a vezetőnő, hogy csak jövőre tudja felvenni, mert annyira nincsen hely. Még a betöltött 3 évesek is sorbaállnak.
2012. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól írja az első. Ovifüggő a dolog.


A mi kerületünkben csak a már betöltött 3 éveseket veszik fel és csak szeptember után, azaz aki évvesztes, az csak a következő évtől mehet. Ha előtte szeretnének közösségbe menni, akkor addig a bölcsibe mehetnek.

Az én gyerekeim bölcsis csoportjában is vannak 2008 őszi gyerekek, akik most szeptemberben kezdik majd az ovit, pedig szobatiszták, önállóak, azaz nem arról van szó, hogy még nem lennének érettek az ovira.

2012. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!