Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem eszik a gyerekem?

Miért nem eszik a gyerekem?

Figyelt kérdés
Sosem szopott jól és soem evett jól, de mostmár mindent ehetne, lehetne sütni neki, főzni neki, de neki se főzelék, se husi, se süti nem mehet, felesleges főznöm, mert úgysem eszik. Pedig üsszeülünk enni, mi is eszünk, de semmi. 2 kanál után elmegy onnan. Emiatt mindenki rá van feszülve arra, hogy egyen a gyerek, jaj, de ügyes voltál, addig itt ülsz, stb. Volt már, hogy nem adtam neki egy egész nap semmit, nem erőltettem, hogy majd kéri, simán elvolt kaja és folyadék nélkül, na persze,nem birtam ki, azért d.u. már ennie kellett valamit az én kezdeményezésemre. Kész gáz, és azt is tujdom, hogy én rontottam el. Hagyjam, hogy megéhezzen, szomjazzon? Inni sem iszik egy kortynál sohasem többet. Én ezt a gyereket még nem láttam sem éhesnek, sem szomjasnak. Akkor csak van benne valami, amitől nem éhezik, nem szomjazik? 3 évesen 12 kilós. Ja és bölcsiben mindent megeszik.
2012. jún. 16. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy reggel kiraksz egy tányérra kis falatkákat (kifli/kenyér kocka, sajt, sonka, paradicsom, paprika) és hagyd ott, hátha kedvet kap. Gyümölcsöt ugyanúgy. Tudom, hogy nehéz lehet. Kislányom lassan két éves lesz és Neki is volt ilyen időszaka. Most már szépen eszik, de még csak 10 kg. Vagy csinálj Neki pizzát, felvágod falatkákra, hátha enni fog. Kitartást!
2012. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!