Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha alig eszik...

Mit csináljak, ha alig eszik a gyerekem pár napja?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jó evő volt a 2,5 éves fiam,de most 3 napja alig-alig eszik valamit.Mindig leül az asztalhoz,aztán meg csak nyamnyog,és kb 2 falatot eszik.Már aggódok miatta.Egyébként semmi baja,nem lehangolt,tehát szerintem nem beteg.Ti mit tennétek?
2011. dec. 31. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már azokkal az ételekkel, amiket kifejezettem szeret? Igaz, a fiam még nincs annyi idős, mint a tiéd, de nálunk ez bevált. :)
2011. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mindent megpróbáltam,mindenből eszik 2 falatot,és ennyi.:-(
2011. dec. 31. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

12:51-es vagyok.

Nálunk ez nem túl gyakori. Csak annyit tudok mondani, hogy ne add fel. Próbálkozz újabbakkal, gyümölcsöt próbálj neki adni. Anyukám azt mondta régebben, hogy mikor én sem akartam enni, akkor mindig valahogy rávett. Például azt mondta, hogy ha megeszem a felét kapok utána csokit. Nem tudom, hogy te mennyire vagy híve a csokinak anyaként, de ez még beválhat.

Sok sikert! :)

2011. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia.

Én is hasonló cipőben járok...Volt széklete rendesen az elmúlt pár napban,mert lehet a kaki zavarja ezért is nem eszik.Nem kell rögtön a betegségre gondolni.BUÉK:)

2011. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 1. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!