Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lecseréled elalvás előtt a...

Lecseréled elalvás előtt a gyereked felsőjét, ha kézmosáskor vizes lett az ujja?

Figyelt kérdés
Én egyértelműen átcserélem, csak kiváncsi vagyok, gondolkodik-e más is úgy, mint a férjem, aki így akarja edzésben tartani a gyereket.
2012. jún. 6. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

ma 09:18-nak persze hogy meg kellett kérdeznem...

Ha magadnak fel tudod tűrni, a gyereknek már nem?? Addig meg sem nyitom a csapot, míg nem hajtom fel a ruhája ujját, így nem is lehet türelmetlen a gyerek, amit írtál. Ha például vendégségben vagy valakinél, akkor viszel 6 váltás ruhát, mert nehezedre esik tűrni egyet a ruha ujjon?

2012. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerintem sem tudna úgy aludni. A nyaka alatt is vizes volt, mert az arcát is megmosta. Amúgy én nem szoktam gyakran öltöztetni, csak ha tényleg okom van rá. Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 6. 12:51
 13/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy hogy lett vizes, nem része a kérdésnek. Köszönöm.
2012. jún. 6. 12:52
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

:) Hihetetlen, mi mindenen tudjátok ölni egymást! Már nem a kérdezőre célzok, hanem a válaszolókra. Energiatartalékok kimeríthetetlenek.


Hároméves lányom, ha úgy gondolja, se szó se beszéd megy és mossa a kezét. Jóval kisebb, mint a csap, és hát a feltűrés sem sikerül mindig olyan tökéletesen. És gondold el, saját magának nyitja meg a vizet! :) Bizonyára selejtesnek tartotok emiatt, de bizony előfordul elég sűrűn, hogy vizes lesz a ruhája, le is veszi azonnal, keres másikat a fiókban és felveszi. Az más kérdés, hogy a fiók hogy van összetúrva utána. :)


Vagy például: túl közel tartja a kezét a csaphoz és ezért össze-vissza fröcsköl a víz. Vagy túlzottan megnyitja. Vagy direkt pancsol a vízzel. Hát így van ez, az én gyerekem nem robot. És igen, megengedem neki, hogy egyedül mosson kezet, nem is fogom a fenekét törölni 30 éves korában, meg a ruháját se fogja hazahordani anyucihoz, ha ki kell vasalni. Fasza önálló kiscsaj már most is. Kit érdekel a vizes ruha?! Ha zavarja, leveszi vagy levesszük és kap másikat. Nagy kaland! Ilyen jelentéktelen dologból hűhót csinálni...

2012. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

Kedves okoska! Reméljük örülsz magadnak hogy ilyen nagyon ügyes vagy. Én pl inkább arra vagyok büszke hogy a 2,5 évesem önállóan mos kezet. Ha a tied meg nincs még akkora akkor majd mélységesen szállj magadba mikor elkezd önállósodni, és talán nem lesz már minden olyan tökéletes.

Gondolom a fenekét is törlöd majd 16 éves koráig nehogy szaros legyen a gatyája/bugyija.

2012. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
ez jó, hogy nekem is a fenéktörlés ugrott be egyből :)), pedig nem is olvastam az előttem lévő kommentet :))
2012. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Náluk nyilván morzsa se kerül a földre, hisz ŐK tányéron esznek - így aztán porszívózni se kell!! :D
2012. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen kicserélem mert én se tudnám elviselni magamon.
2012. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A lányom szól, hogy vegyük le, utálja, ha vizes a ruha rajta.
2012. jún. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki pontozgatta lefelé a válaszokat, nem én voltam. További szép napot!
2012. jún. 6. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!