Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlővel nyaralni?

Bárányhimlővel nyaralni?

Figyelt kérdés
Gyerkőcöm elkapta a bárányhimlőt, pénteken kezdett el pöttyösödni. Most hétvégén szombaton indultunk volna nyaralni 4 napra wellness szállodába. Mit csináljunk? Elmenjünk? Teljesen tanácstalan vagyok. A doktornő azt mondja, hogy pénteken menjünk vissza kontrollra és ha úgy látja akkor menjünk nyugodtan, mármint ha elkezd neki varasodni, mert akkor már nem fertőz. Ő lát rá esélyt, hogy elmenjünk, azt mondja ne mondjuk le. Mit tennétek a helyemben? Elmennétek így, ha a doktornő enged pénteken?
2012. jún. 5. 13:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen 4 nap nem a világ, csak máskor nem tudunk már elmenni ebben az évben, ez az időpontunk volt szabad és kifizetve a szálloda. Nem nem lehet módosítani csak dupla ennyiért,mert ez akció volt, de az mindegy is, mert máskor nem tudunk már menni. :-( Majd jövőre.
2012. jún. 5. 17:55
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Ja, értem. Akkor ez murphy. :-( Hát figyelj, péntekig még van remény, végül is egyikünk se látja a gyerkőcödet, hogy hogy néz ki a bárányhimlő után, majd a doktornő megmondja, hogy ő mit tanácsol.
2012. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ha az orvos azt mondja, hogy már nem fertőz szerintem nyugodtan menjetek el. Legfeljebb nem fürödtök a medencében, hanem csináltok valamit a városban, vagy elmentek kirándulni, kerestek egy tanyát ahol neg lehet nézni az állatokat, esetleg állatkert, vidámpark... Nem csak napozva/fürödve lehet nyaralni. Persze tudom, hogy wellness szálloda, meg minden, de ha már ki van fizetve és a gyerek sem fertőz és nem érzi magát rosszul én kihasználnám amennyire csak lehet.
2012. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan alig van rajta pötty, amiket itt a neten néztem képeket a himlőről, mi meg sem közelítjük azt. Úgy néz ki mintha jól össze csípkedte volna vmi bogár. Az arcán van 4 piros pötty, de azok meg nem is gennyesedtek be. Hát majd látjuk!
2012. jún. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!