Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olaszországban voltatok...

Olaszországban voltatok nyaralni kisgyerekkel? Hol érdemes?

Figyelt kérdés
Mi repülővel terveznénk. Homokos tengerpartra. Van ötletetek, vagy ajánlásotok?

2012. máj. 18. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

mi több helyen voltunk már és mindig üdülőtelepen,lakókocsiparkban-telepytett lakókocsis,bungalós- mert az zárt,minden van 1 helyen-étterem,bolt,játszótér,medence,csúszda stb.


neckermannál nézzetek körül vannak nagyon jó kifejezetten kisgyerekeseknek ajánlott helyeik


lignano és környéke nagyon jó,mert ott van gulliverlandia-minivilág :)-csúszdapark kisállatkert stb. velence sincs messze így ti is kikapcsolódhattok. mi lejjebb nem nagyon mentünk eddig

2012. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az előttem válaszoló is írta Lignano.Lignano Sabiadorro.Amikor én kicsi voltam 15 évig minden évben odavittek a szüleim nyaralni.Mi is odamegyünk a gyerekekkel.

Iszonyat jó hely!Hatalmas homokos tengerpart,nem egy rablóvidék,rengeteg étterem és mind megbízható!Van olcsóbb,drágább kategória.Gyógyszertárak,nagyobb üzletek is vannak és az ügyeleten nagyon kedvesek.Van például Lidl,Spar.Egy igazi gyerekpark,a fiatalok városa.Mindig sok ember,a kávézók tele,rengeteg gyerkőc,nagy sétáló helyek,minden olyan hangulatos.A tenger lassan mélyül és mindig jó idő van.Nem trágár népség jár arra,a rend kimagasló.Én nagyon ajánlom az apartmanokat,mert mind nagyon szép,tiszta.Ha nincs kedved főzni,rengeteg kis étterem van,ahol jó áron van étel.A gyerekekkel is nagyon sok program van,kis vidámpark,nagy és minden gyerekbarát.Egyszerűen lélegzetelállítóan szép hely,és Velence sincs messze.Tele zölddel és olyan kis kertvárosi.A sétálóutca mindig tömve van és a Fő téren sok a koncert,minden este.Autóval is igen közel van.Maribor felé (Szlovénia)csak 600 kilométer.

2012. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Cavallino Treporti
2012. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!