Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a benyomásod, mire gondolsz...

Mi a benyomásod, mire gondolsz ha látsz egy 1,5-2 éves szemüveges kisgyereket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Kis Édes!:)A lánykám is szemüveges 2,5 éves.
2012. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Biztos aranyos is, de én sajnálnám is tuti és remélném, hogy kinövi. Én is szemüveges vagyok és tudom, hogy milyen rossz érzés.
2012. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Én sajnálom szegényt és rögtön arra gondolok, vajon hogy viselte a megszokását.
2012. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az enyém most kapott, éppen ma vettük meg. Bár ő 3 éves, de nagyon szomorú vagyok...

Én 10 évesen kaptam, könnyen megszoktam. Nem tudom, ő hogyan viseli majd.

2012. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért vagytok ilyen negatívak? Nekem semmi negatív nem jutott eszembe. Szemüveg kell, akkor biztos rossz a szeme. Ennyi. miért kell ezért sajnálni? Jó, nyilván sok negatív oldala van, de mért kell, hogy ezt megérezze a gyerek is? Nekem is volt gyerekkoromba, most tökéletes a látásom...

Örülni kell, hogy a gyerek is örömmel és elfogadással fogadja. Ha az érzed, hogy szegény, de sajnálom, az a gyerekben is csak negatív érzéseket fog kiváltani és az senkinek nem lesz jó...

2012. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a szemüvegét nézném. Amúgy legtöbben kinövik.
2012. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire kellene gondolni? Oka van, ha egy gyermek szemüveges. És ha arra irányul a kérdés, akkor NEM a szülő az oka, nem ő tehet róla és legfőképp nem a kisgyerek.

Az én fiam is szemüveges, nem problémázok ezen, örülök, hogy gond nélkül hordja.

2012. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6 hósan kapta az első szemüvegét,nagyon édes volt,olyan kis profeszoros lett a képe,soha egy pillanatig nem jutott eszembe hogy ezt negativumként éljem meg.Szerintem nagyon aranyosak a szemüveges gyerkőcök.A fiam már 10 éves,nem volt még különösebb problémája a szemüvege miatt,csak annyi hogy mikor ovis lett csak neki volt a csoportjába és hát mindenki föl akarta próbálni,na hát ezt a fiam nem de a szemcsi egy párszor megsinylette.
2012. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
okosabbnak tűnnek a szemüvegtől :) meg arra, hogy anyukájuk odafigyel a szemük egészségére.
2012. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sokszor találkozunk az utcán sajnálkozó arcot vágó emberekkel, és kíváncsi voltam ki mit gondol. Persze van olyan is aki odarohan, hogy juj de cuki. Azért szerintem nem kell sajnálni, elvégre így sokkal jobban lát, én kifejezetten örülök neki, hogy szemüveget kapott, mert azóta minden téren nagyot fejlődött és szereti is viselni.
2012. jún. 1. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!