Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyereket egyenesen, szabály...

Kisgyereket egyenesen, szabályosan lépked cipőben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 21hós, ponotsan 1 évesen indult el egyedül, de még mindig össze vissza megy...dobálja a lábát, összeakad neki, és a karjai is dobálja...tök furi...de most hogy írod, tényleg csak cipőben csinálja ezt...:-/
2012. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 13 hósan indult el egyedül és Ő elég megfontolt mindenben.Szépen ,egyenesen megy.Viszont szeretne szaladni,na az elég vicces,mert akkor össze-vissza járnak a lábai:-)20 hós.
2012. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha csámpás lenne, másképp kopna a ciő sarka.
2012. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem szépen, szabályosan lépked már az elejétől. Persze ők amíg lehetett puha talpú pedipedben "tanultak" járni.
2012. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én kisfiam kb 2-2,5 éves koráig elég szépen,egyenesen lépett, de most 3 évesen meg sokszor befelé teszi a lábát, nem tudom, hogy ez csak múló dolog vagy valami gond van? Kicsit mintha csámpás lenne,de nem mindig megy úgy. Ez ellen mit lehet tenni?
2012. máj. 29. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen cipőt hord? Vegyél neki supináltat, ártani nem árthat, az biztos.
2012. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom a jobb lábfejét kicsit befelé fordítja, nem valami szépen jár. Viszont elég korán (9 hónaposan) indult el, akkor még inkább befelé dőlt a lába. Az ortopédus meg a gyerekorvos is azt mondta, hogy minél többet jár (főleg nyáron mezítláb) annál szebben fog majd menni. Ha nem javul akkor nézessem meg még egyszer, de mindketten azt mondták, hogy onnantól, hogy elindult egy évet érdemes várni, addig rendeződni fog a járása.
2012. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NEm lehet, hogy kinőtte a cipőjét? Ha eddig szépen járt és újabban van gond, én erre gondolnék elsőre...
2012. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem,arra nagyon figyelek, nem várom meg,mig végigér a lába a cipőben, hamarabb kap nagyobbat.
2012. máj. 31. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!