Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek a szabadban hol...

Szerintetek a szabadban hol illetlenség megpisiltetni egy 2-3 éves kisgyereket?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtük a szobatisztaságot, és elgondolkoztam rajta, hogy hol néznének ránk furán, ha ott pisilne a gyerek. Sokat megyünk csavarogni, a lányomnak nagyon tetszik, ha a szabadba pisilhet. Persze nem idegen kertjében, meg a parlament előtt-re gondolok, mert az tényleg nem valami illő, de mondjuk állatkertben nem ciki?

Szerintem mégiscsak jobb egy kisgyereknek a szabadban bárhol elintézni a dolgát, mint egy nyilvános wc-ben. Bocs ha hülyének tűnik a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Esetleg van valakinek érdekes története, hogy rászóltak, vagy kellemetlen volt?


2012. ápr. 4. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom állatkertben illetlenség e, de vannak wc-k, és ha elértek addig, azért tuti nem szólnak meg titeket. Max visztek magatokkal papír wc ülőkét. De nem hinném, hogy megszólnának érte. Inkább pisiljen a szabadban, minthogy bepisiljen/kakiljon. :)
2012. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Én már láttam 60 éves nénit is guggolni a bokorban a város közepén, 2x 4 sávos autóút mellett. A férfiak meg sokszor ott kapják elő, ahol eszükbe jut.

Ez engem sokkal jobban zavar, mintha egy kisgyereket pisiltetnek meg.

Én bárhol megpisiltettem a csajokat mikor szoktunk le a pelusról. Nyilván nem az út közepén, hanem oldalra húzódtunk. Fiúknál talán könnyebb, mert nem kell felvenni a csajos pisilős pózt.

Kíváncsi vagyok, hogy aki beszól ilyenért egy kisgyerekes anyukának, az szóvá tenné e akkor is, ha 25 éves részeg suhanc lenne az illetlenkedő.

2012. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem kicsit illetlen mondjuk állatkertben, vidámparkban, s hasonló helyeken.

Én is pisiltattam őket kint, de nem ilyen helyen, de utcán, parkban bokor, fa mögött, kocsink mellett út szélén, szóval nem vagyok magának ennek ellene.

Inkább az ő szemszögükből nézve állatkert stb. lehet nem tetszene nekik.

2012. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ott illetlenség, ahol amúgy elérhető nyilvános wc, és nem azért, mert nem aranyos látvány, vagy mert elítélendőnek tartom a nyilvános pisilést, hanem azért, mert azokat erre találták ki. Ezt is meg kell tanulnia a gyereknek, mert mire 17 éves lesz a budi oldalát fogja levizelni a haverokkal és nem megy be. Szerintem ez is társadalmi elvárás. Ha van rá lehetőség, csináljuk rendesen, ha nincs, akkor gyorsan és diszkréten, védettebb, kevésbé nyilvános helyen.
2012. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

utálom a nyilvános wc-ket,de ha nincs más lehetőség,inkább oda viszem,mint a szabadba

2,5 éves fiam van,két hónapja szobatiszta.

tegnap pl egy orvosi rendelőben kakált.voltunk gyógyszertárban,szólt,hogy kell neki,az volt a legközelebb,így oda mentünk be

van nálam fertőtlenítő kendő mindig,azzal letörlöm,meg teszek rá zsepit,és úgy ültetem rá.állva nem tud pisilni,így ha utcán kéne,akkor nekünk is a guggolós póz lenne megoldás.de inkább bemegyek valahova,még hideg is van

állatkertben meg elég sok nyilvános wc van,de nyilván ha sürgős,leültetném a járda mellé

2012. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha pesti lennék, szerintem minden nap pisiltetném a parlament előtt mindkettőt!:-))))


Egyébként állatkertben, vidámparkban sose pisiltek a szabadban, ott elmentünk wc-re. De pl amikor a buszállomáson jött rá, akkor elmentünk egy zegzugba a bokrok közé. Vagy ha boltban jön rá, akkor jobb esetben a bolt hátamögött vagy valahol a közelben van bokros fás rész és ott pisil.

2012. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó ez jó volt! :-)

Én is inkább olyan helyen pisiltetem szívesen, ahol el lehet bújni, bokor mögé vagy bárhova.

2012. ápr. 4. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
úgy látom ennél a kérdésnél az az ász,aki az utcán szaratja a gyereket,mint egy kutyát
2012. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy elhagyatott, fás, vagy bokros részen, nyugodtan megpisiltetheted a kislányt. Ott csak nem látja senki a punciját.
2012. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Tegnap egy neves bevásárlóküzpont játszóterén ültem a padon mikor mögöttem egy furcsa hang volt.Hátrafordultam s az anyuka felemelte s mögöttem pisiltette a kislányát.Valaki azért már ne legyen ennyire tapló.hogy pár méterrel arrébb ne tudja bevinni a bevásárlóközponta pisilni.Kb 4 perc sétálva.



Ja és megjegyzem,hogy 1 percte meg az sztk van!

2012. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!