Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek a szabadban hol...

Szerintetek a szabadban hol illetlenség megpisiltetni egy 2-3 éves kisgyereket?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtük a szobatisztaságot, és elgondolkoztam rajta, hogy hol néznének ránk furán, ha ott pisilne a gyerek. Sokat megyünk csavarogni, a lányomnak nagyon tetszik, ha a szabadba pisilhet. Persze nem idegen kertjében, meg a parlament előtt-re gondolok, mert az tényleg nem valami illő, de mondjuk állatkertben nem ciki?

Szerintem mégiscsak jobb egy kisgyereknek a szabadban bárhol elintézni a dolgát, mint egy nyilvános wc-ben. Bocs ha hülyének tűnik a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Esetleg van valakinek érdekes története, hogy rászóltak, vagy kellemetlen volt?


2012. ápr. 4. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A lányom, amikor szokott le a pelusról, sokszor 5 percig nem bírta még tartani, tehát ha szólt (ugye ilyenkor az anyukák, már annak örülnek, hogy szól a gyerkőc), akkor a legrövidebb időn belól kerestem egy bokrot, vagy egy eldugodtabb sarkot, ahol pisilhet.

Volt olyan sajnos, hogy hirtelen nem jutott el az agyamig, hogy pont egy orvosi rendelő előtt állunk, csak annyi, hogy "jaj, gyorsan hová menjek, nehogy bepisiljen."

2012. ápr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
Fertőtlenítő kendővel és papír wc ülőkével sem lehet szerintem annyira megtisztítani/tisztává tenni egy nyilvános wc-ét, hogy biztos legyél a dolgodban, hogy nem kap el semmit. Ezek mellett is inkább a nyilvános helyet választom, nyilván nem a főtéren vagy bármi, hanem törekszem a legkevesebb nyilvánosságra, de ezerszer többet számít nekem, hogy a gyerekem ne kapjon el semmit, mint hogy ki mit szól.
2012. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

Ezen már én is gondolkoztam, bár nálunk még nem aktuális a probléma, de nyáron már valószínűleg az lesz. Nekem nem is a kint jutott eszembe, hanem a busz, vonat, mivel nincs autónk, és így tömegközlekedünk. Még a vonaton van WC, bár ahogy kinéznek... max. tömény sósav segíthetne némelyiket kisikálni, de a buszon, mit csinálok vele? Én most úgy gondolom, hogy venni fogok eldobhatós bilit, a NET-en találtam rá véletlenül, nem láttam még valóságban, szóval nem tudom, milyen, megéri-e stb.


Ez az:

[link]

2012. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!