Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is van így? Nem szeretném,...

Más is van így? Nem szeretném, hogy minden gyerekkel barátkozon az egy éves gyerekem.

Figyelt kérdés
Nem a faji kérdésre gondoltam hanem arra, hogy némelyik gyerek a játszótéren nagyon hisztis, rosszul nevelt, agresszív. Nem szeretném, hogy ezekkel barátkozona gyerekem. Velem van valami baj vagy már más is érzett hasonlót. Érdekes, hogy már kicsinek is mennyire látszik a gyerekeken a természetük mássága.
2009. jún. 26. 19:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet eltanulni. Nyugodj meg! A gyerek vagy hisztis vagy nem. Eleve van egy adottság, és ami erre rájön: a szülők és tesók viselkedése. A játszó nem tényező!
2009. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Sajna a szülők nem voltak sehol, a nagyszülőkkel volt azok meg rá se néztek. És nem erélyesen szóltam rá hanem inkább csak a lábát fogtam meg és mondtam, hogy nem.
2009. jún. 26. 20:14
 13/31 anonim ***** válasza:

Jól tetted. De ennyi, kész. Nem kell ezen agyalni tovább.


De amúgy ne legyél nagyon aggódós anyuka! Csak lazán! Ha te jólnevelt vagy, akkor a gyereked is az lesz.Elkényeztetni azért nem kell.

2009. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
54%
ha visszarakod a babád a hasadba megoldódik a problémád. szerintem soha senkivel ne engedd barátkozni mert Te gyereked tökéletes. nem hisztizik nem is csinál semmit. azán 10 év mulva ha hazudik mint a vízfolyás ne lepődj meg.
2009. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Na az ilyen szülők gyerekeitől óvnám meg leginkább. Mert az ő gyerekük rossz attól az hiszik, hogy ez a normális. És fel se tunik nekik, hogy másképp is lehet nevelni.
2009. jún. 26. 21:26
 16/31 anonim ***** válasza:
60%
ugy látom az a lényeg egyedül te tudod megállapítani az egész világon ki /mi a jó és a rossz.
2009. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kellene ennyire féltened. Ugyanis ha elmegy az oviba,akkor nagyon nehéz lesz neki beilleszkednie. Ráadásul ott már nem leszel mellette,hogy megóvd a hisztis,agresszív gyerekektől! Hidd el,ezzel eléggé megnehezíted a késöbbi életét!
2009. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,hogy egy normális anyukának,hogy lehet ilyen a felfogása,mint a kérdés írójának!?Szerintem ne engedj más gyereket a te gyereked közelébe és akkor jó gyerek marad!A bölcsödébe és az ovodába pedig ülj ott mellette,hogy még véletlenül se tanuljon el rosszat a másik gyerekektől!
2009. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hol élsz?

Az én lányom szintén mindenkihez odanmegy. NAgyokhoz is. Ha nem tetszik a másik viselkedése, határozottan elfordítom onnan és röviden megmondom, a nagyok nem akarnak vele játszani, vagy nem szeretnék ha zavarná, vagy ez a viselkedés rossz mert másokat bánt. Az én lányomhoz is odajön mindenki. Egy dolog zavar csak hogy ki ne bökjék egymás szemét, mert legtöbb szülő tisztába sincs azzal, hogy mit okozhat ez. Én sem engedem a lányomnak, hogy a másik arcához hozzányuljon.

2009. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Én is hagyom oda menni másokhoz de zavar ha valaki nem úgy viselkedik. Ez van.
2009. jún. 27. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!