Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokat égtek a kisgyereke...

Ti is sokat égtek a kisgyereketek "beszólásai" miatt?

Figyelt kérdés

3,5 éves a lányom, de szinte minden napra jut valami. Persze otthon már csak vigyorgott rajtuk, sőt kínomba ott is, de azért elég kellemetlen tud lenni.

Az elmúlt hét "termése":

Beteg volt, ügyeletre vittem. Doki hallgatja a hátát, aztán a mellkasát, kisasszony megszólal: "NA?? Van valami??" Dokinéni először ledermedt, vigyorgott, aztán mondta neki, hogy várjon még nem tudja, még nem végzett. :-)

Másik: Keszthelyen sétáltunk a mólón, sétahajókat néztünk. Az egyiken ki volt húzva egy hosszú zsinór, volt rajt nagyon sok zászló. A személyzet egyik tagja épp beszáll a hajóba, mikor a lányom mellette kiabál: "Anyu, nézd mennyi ruha van azon a hajón!!" A pasi hátranézett, jót nevetett : "Ja, kiteregettünk!" :-)

Ma meg az anyák napi ünnepségen leül egy srác (amúgy ismerem, a második szomszédunk, de alig van otthon, így a lányom nem nagyon találkozott még vele) a hátunk mögötti sorba, lánykám meg felkiállt: "Anyu, az a bácsi olyan mint a Jolly (Nóta tévén énekel, nagyon szereti a lányom)! Hát azt hittem ott elsüllyedek.


2012. máj. 6. 20:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jajj, mi egyszer úgy jártunk, 4 éves volt a kisfiunk, hogy a buszmegállóban álltunk, és volt egy igen öreg valljuk be nem szép néni ott és a kicsim eléállt, és amolyan normálisan mondta a néninek a tényt, hogy Néni milyen csúnya vagy. No ez már szerintem ciki volt, de őrületes szerencsénk volt, mert mindez külföldön történt és a néni nem értette. Persze nevetséges valahol így is a dolog, de ez azért már ciki kategória szerintem.
2012. máj. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!