Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokat égtek a kisgyereke...

Ti is sokat égtek a kisgyereketek "beszólásai" miatt?

Figyelt kérdés

3,5 éves a lányom, de szinte minden napra jut valami. Persze otthon már csak vigyorgott rajtuk, sőt kínomba ott is, de azért elég kellemetlen tud lenni.

Az elmúlt hét "termése":

Beteg volt, ügyeletre vittem. Doki hallgatja a hátát, aztán a mellkasát, kisasszony megszólal: "NA?? Van valami??" Dokinéni először ledermedt, vigyorgott, aztán mondta neki, hogy várjon még nem tudja, még nem végzett. :-)

Másik: Keszthelyen sétáltunk a mólón, sétahajókat néztünk. Az egyiken ki volt húzva egy hosszú zsinór, volt rajt nagyon sok zászló. A személyzet egyik tagja épp beszáll a hajóba, mikor a lányom mellette kiabál: "Anyu, nézd mennyi ruha van azon a hajón!!" A pasi hátranézett, jót nevetett : "Ja, kiteregettünk!" :-)

Ma meg az anyák napi ünnepségen leül egy srác (amúgy ismerem, a második szomszédunk, de alig van otthon, így a lányom nem nagyon találkozott még vele) a hátunk mögötti sorba, lánykám meg felkiállt: "Anyu, az a bácsi olyan mint a Jolly (Nóta tévén énekel, nagyon szereti a lányom)! Hát azt hittem ott elsüllyedek.


2012. máj. 6. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Aranyos gyereked van,kár,hogy ilyen sznób az anyukája,szerintem az a gáz!
2012. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok sznob?
2012. máj. 6. 21:04
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értem, mi ezekkel a probléma. szerintem is jópofa a leányzó :-) lesznek még ennél cifrább beszólásai is szerintem :-) de a leírtakban nem látok semmi nagyon égőt.
2012. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
édes lehet. De ezen ne parázz, nem égő ez. Inkább aranyos. Már én is várom, hogy mikor éget be a kisfiam nyilvános helyen. Ő is 3 éves.
2012. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Az én lányomnak is vannak ilyen dolgai. :)


Egyszer a szomszéd néni simogatta a haját, becézgette, meg mondta neki, hogy jajj, de szép kislány vagy stb. Ő meg elkezdett az orra alatt motyogni, amit persze a néni aranyos gügyögésnek hallott, pedig azt mondta a lánykám, hogy "ne érj hozzám a büdös kezeddel, most moshatok megint hajat...".


Egyszer pedig rányitott a kamasz testvérére fürdés közben, másnap mentünk boltba, és a bolt közepén elkezdett kiabálni, hogy "anya én nem akarom, hogy nekem is szőrös legyen a ...., a tiéd is olyan?"


:D

2012. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

A Jolly-sat leszámítva szerintem a másik kettő nagyon aranyos, és nem égő. :)

Egyébként az enyémnek is vannak vagány beszólásai.

De a legutóbb én is kicsit égtem... A fiam mutogatásra néha a középső ujját használja, de nem tudja, hogy ennek van más jelentése is. És hát a múltkor mentünk a városban, és átengedtek a zebrán. Erre a fiam a középső ujjával mutogat az átengedő autóra, hogy "nézd, az egy Opel". Gyorsan átrohantunk a zebrán , és elmagyaráztam neki, hogy ne a középső ujjával mutogasson. :D Nagyon gáz volt. :D

2012. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ó, jaj. Nem parázok rajta, sőt jókat nevetek itthon is, és ott is, ahogy írtam, de azért kicsit kellemetlen is. Nem hiszem hogy másnak nem lenne az, nem nagyon, csak egy kicsit. Szóval ne úgy vegyétek, hogy teljesen beégve érzem magam és a föld alá süllyednék, sőt, büszke vagyok rá hogy ilyen vagány és bátor kiscsaj. Kicsit túl komolyan hangzik talán a kérdésem, nem így akartam kiírni.

Na, szóval így olvassátok ez után.

2012. máj. 6. 21:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek egyáltalán nem égők, inkább aranyos beszólások. Ennél ezerszer durvábbak is vannak. Kisfiammal egy tetkós srác lábán csodálkozott, hogy miért van összefirkálva és ki csinálta. Ezek nem sértőek senkire. Szerintem akkor égő a beszólás, ha az bántó rád, vagy másra nézve. :) A gyerekek viszont hihetetlenül tudnak gondolkodni és észrevenni apróságokát.
2012. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Az én fiam is 3,5 éves. Az Ő legemlékezetesebb beszólásai:

Oviból jövünk hazafelé, egy másik csoportos dadusnénivel együtt. Utunk egy kocsma mellett vezet el, mire a fiam mondja neki: "Ha nagy leszek én is járhatok kocsmába apával!" Honnan szedte nem tudom, mi nem szoktunk kocsmázni, csak annyit mondtam neki, hogy a felnőtt férfiak járnak oda.

Majálisom lehetett lovagolni. A fiam nem mert felülni, de sokáig ott álltunk és néztük a lovakat. Ő: "Melyik a fiú ló, ja már látom, jó nagy kukaca van."

2012. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is ezek a megmosolyogtatós kategóriás "beszólások":)!

A fiam is sokszor mond ilyesmit,lelkesen fel is írom őket.

Legutóbb ruhát vásároltunk neki,párat felpróbáltattam vele,megnézte magát a tükörben,és azt kérdezte,hogy "anya,stílusos vagyok?" Fogalmam sincs hogy honnan hallotta,de percekig nevettünk rajta apával:)

2012. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!