Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokat égtek a kisgyereke...

Ti is sokat égtek a kisgyereketek "beszólásai" miatt?

Figyelt kérdés

3,5 éves a lányom, de szinte minden napra jut valami. Persze otthon már csak vigyorgott rajtuk, sőt kínomba ott is, de azért elég kellemetlen tud lenni.

Az elmúlt hét "termése":

Beteg volt, ügyeletre vittem. Doki hallgatja a hátát, aztán a mellkasát, kisasszony megszólal: "NA?? Van valami??" Dokinéni először ledermedt, vigyorgott, aztán mondta neki, hogy várjon még nem tudja, még nem végzett. :-)

Másik: Keszthelyen sétáltunk a mólón, sétahajókat néztünk. Az egyiken ki volt húzva egy hosszú zsinór, volt rajt nagyon sok zászló. A személyzet egyik tagja épp beszáll a hajóba, mikor a lányom mellette kiabál: "Anyu, nézd mennyi ruha van azon a hajón!!" A pasi hátranézett, jót nevetett : "Ja, kiteregettünk!" :-)

Ma meg az anyák napi ünnepségen leül egy srác (amúgy ismerem, a második szomszédunk, de alig van otthon, így a lányom nem nagyon találkozott még vele) a hátunk mögötti sorba, lánykám meg felkiállt: "Anyu, az a bácsi olyan mint a Jolly (Nóta tévén énekel, nagyon szereti a lányom)! Hát azt hittem ott elsüllyedek.


2012. máj. 6. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Én fiam még nem beszél, de néha így is beéget... vendégek voltak nálunk, 14 hónapos egyébként, testrészeket tanuljuk, gondoltuk, produkáljon, és hát mi mondtuk, ő mutogatta, orr, fül, száj, ezek után mutatta a cicit is úgy, hogy felrántotta a felsőm, majd még ráadásnak a kukiját is akarta mutatni. :)
2012. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon aranyos dolgok! Kedves Kérdező! Te fogod fel túl görcsösen a dolgokat. Lazulj el, és Te is nevess rajtuk.
2012. máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tényleg aranyosak,ne érezd magad kellemetlenül!

Barátnőm egyszer elment vásárolni a 3 éves fiával abba a boltba,ahol az anyósa dolgozik!a mama beállt velük a pénztárhoz,erre a kisfiú égtelen nagyot szellentett,majd közölte,h a mama volt! A pénztáros kollegina csak lesett! :)

2012. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én még most "várom" ezt az időszakot, még nyilvános helyen nem sikerült a kisfiamnak elmés beszólást tenni, de az unokahúgom egyik kis szösszenetét a mai napig emlegetjük, pedig már 17 éves a történet.


Bicajjal mentek haza a boltból, 3 éves volt a gyerek. Vettek cigirágót, mert az unokahúgom nagyon szerette fogni, persze nem rágózott még. Az utca közepén egyszer csak elkezd kiabálni a kislány, hogy "Anya, adjál cigit, kérek cigit!" Mire az unokatesóm annyira zavarba jött, hogy így válaszolt: "Ne kiabálj, majd otthon adok!"

Mi azóta is röhögünk a sztorin, de nem hiszem, hogy az unokatesóm ezt akkor annyira viccesnek találta!

2012. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem jópofa és minden kisgyerek mond hasonlókat.

Az én lányomat alig lehet kirángatni az orvosi rendelőből, amikor végeztünk a vizsgálattal, azzal a lendülettel ledobja a cipőjét és felmászik a kisbabáknak odarakott vizsgáló asztalra, meglöki a fölötte lévő zenélő forgót. Én meg nem győzöm mondani neki, hogy a doktornéninek dolga van, gyerünk. De nehezen megy neki.

Ma meg mentünk oviba és jön velünk szembe egy férfi síbotokkal. A lányom meg fennhangon kérdezte, hogy "Miért jár két bottal a bácsi?" Ez is ciki, amikor a járókelőkre tesz megjegyzést. Normál bottal közlekedő emberre is szokott mondani mindent, hogy "öreg a néni/bácsi és azért jár-e bottal?" stb. 4 éves kislány anyukája.

2012. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbség bejött a boltba a fiam teli tüdőből "anya fekete bácsik..." ne ez égő és ciki...

vagy amikor a 2,5éves kihallgatta a felnőtteket majd visszamondta, hogy "az igazi ffi jó az ágyban"... na ez is cikis...

A csemetéd aranyos.

2012. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ugyan ne szégyelld már a gyermeked ! Ezek aranyos beszólások, mindenki mosolyog rajtuk, te is tedd azt bátran.

Tudod mi az égő.

Mikor egyik gyerek a buliban megszólal, mikor rászólnak, hogy te még szopizol . Igen mikor tv-zek és alszok, de anyukám 36 éves és ő is szopizik.

Ráadásul nem is a gyerek hibája, ő csak őszinte, és nem tudja még mit mikor mondhat.

2012. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem égők az ilyen beszólások, igazán égő volt pl. amikor egy parkban sétáltunk hétvégén, tele volt emberekkel, a lányom (2,5 éves) pedig meglátott egy mókust. Amikor utánafutott azt ordibálta, hogy b@zdmegcicaaaa! Pedig nem beszélünk előtte csúnyán.

Vagy az égő, amikor büdöslánynak hívja a kistesóját. Ezt is csak úgy ő maga rakta össze :)

2012. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd néni nekem panaszolja el búját-baját.A lányának alkoholproblémái vannak sajnos.Minap kérdezi tőle a 4 éves lányom:

- Na Ica néni,iszik még az Bea?

Gondolhatjátok aszt hittem elsüllyedek.Biztos hallott valamit a beszélgetésekből,azt összerakta.Már sokszor megfogadtuk,hogy nem beszélünk elötte semmi bajos dolgot.

Most jutott eszembe,mesélem tesómnak,persze a gyerek előtt,Hogy véletlenül rányitottam az ovis wc-n az ovónénire.Ezen kuncogtunk.Meghallotta a lányom,ne tudjátok meg alig tudtam kimagyarázni.

-Ki pisilt?

-Nem pisilt,sírt!

-Az ovónéni?

-Neeem,a doktornéni,mert fájt a lába!

Az kellet volna még,hogy másnap elmesélje az oviba.De ez az én hibám volt,nem kellett volna előtte.Azóta jobban figyelek!

2012. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem éreztem magam kényelmetlenül a gyerek miatt, sosem volt semmi olyan, amiért éghettem volna.

Persze volt olyan, hogy a gyerekorvoshoz bejött egy 30-as éveiben járó hölgy és a gyerek azt mondta rá, hogy csúnya néni, de a nő ezen nevetett és hát ő is tudta, hogy a kisgyerekek szókimondóak, nem vette magára. Engem meg nem érdekelt sosem, hogy ki mit gondol. Aki megbotránkozik azon, hogy mit tesz vagy mit mond a kisgyerek, az nem normális szerintem.

22F

2012. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!