Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan gyerek még aki...

Létezik olyan gyerek még aki nem szeret hintázni? Sosem szeretett

Figyelt kérdés
ez ugye nem utal semmi rosszra? 3 éves
2012. ápr. 26. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
De örülök, hogy nem vagyok egyedül. Én fiam sem szereti. 13 hónapos
2012. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom kb. 2 éves koráig utálta. Remegett a félelemtől ha mégis megpróbáltuk belerakni. Szóval a hinta csak dísznek volt.Most 3 éves és szereti. szerintem a védőnőt kérdezd meg, mert lehet hogy egyensúlyzavarra utalhat.
2012. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lesz 2 éves, régebben szerette most utálja.Szerintem semmi baja nincs.Vagyis én nem gondolnék semmire, nem szerethet minden gyerek hintázni.
2012. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom addig szerette a hintát, amíg nem tanult meg felállni. Azóta nem tudom beleültetni. Azt mondták, amint stabillá válik a járás újra szeretni fogja. Most már 2 éves múlt, persze stabilan jár, ugrál, stb amit kell, de még mindig nem tudom beleültetni. Most ott tartunk, hogy legalább akkor nem visít, ha a babáit beleültetem, sőt hintáztatja is őket.
2012. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!