Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha elkezdjük szedni a Broncho...

Ha elkezdjük szedni a Broncho Vaxom immunerősítőt, nem fog lebetegedni a kisfiam tőle?

Figyelt kérdés
Ugyanis ahogy olvastam, legyengített kórokozókat tartalmaz. Van valakinek tapasztalata róla?
2012. ápr. 4. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyermekem szedte és nem volt semmi bajuk tőle! Nagyon ritkán előfordulhat egy kis hőemelkedés, ilyesmi, de nem kell megijedni tőle, hamar elmúlik!
2012. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor szedték, nem voltak betegek. Viszont! Nekem tavaly nyáron szedték, hogy simán menjen majd az ovikezdés, erre az óvoda 3. napján már betegek voltak. Azóta is havonta minimum 1x betegek. Nekünk nem sokat ért.
2012. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. ápr. 4. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fog lebetegedni,az én gyerekeim is szedik-most épp "szüneten"van mindkettő,-de nem volt semmi bajuk tőle.Az igazság az,hogy a fiamnak mikor elkezdtem adni,úgy tűnt,nagyon jó lesz,mert nem betegedett le egyáltalán.Beszedte az első 30 adagot,utána beteg lett,aztán visszaesett és megint beteg volt.De sztem nem a B.V.-től,infulenzás,náthásos időszakban könnyen összeszedte.Lányomnak edzetebb az immunrendszere,augusztus óta jár közösségbe-bölcsibe és most febr.-márciusban volt először komolyabban beteg,de úgy gondoltam neki sem árt egy kis erősités.Kiváncsi leszek én is,ha beszedik az összeset,mennyire lesz hatásos,csak remélni tudom,hogy használ mert azért nem is olcsó immunerősitő.
2012. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy én is írok, bár még nincs tapasztalatunk. Mi 15 hós oltás előtt állunk. Kérdeztem az orvost van -e valami immunerősítő? Ezt írta fel,de azt mondjuk nem beszéltük, hogy az oltás miatt szeretném erősíteni.

1 hónap múlva oltás, úgyhogy én meg azt nem tudom, hogy ne várjam meg vele a 15 hós, 18 hós oltást, és majd utána.

Én is pont a legyengített bacik miatt félek ettől, pont most olvastam el a tájékoztatót. Neked nem mondtak erről valamit?

2012. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy az én kisebbik fiam 2 éves már elmúlt, mi a nagyobbal szedjük, mert neki van állandóan visszatérő arcüreggyulladása, és ezért javasolta a fül-orr gégész. Közben már elkezdtük szedni, ma szedte be az 5. kapszulát és nem volt semmi mellékhatás. Én oltás előtt nem hiszem, hogy adnám, mert ez kimondottan felsőlégúti immunerősítő és a 15 hós oltás utáni 10. naptól nekem a kisebbik fiam 3 napig egyhuzamban lázas volt, de semmi egyéb tünete nem volt, tehát semmilyen felsőlégúti panasszal nem járt.
2012. ápr. 8. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi, azt hiszem későbbre teszem el a szert. Most éppen elég lesz a sok oltás.
2012. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!