Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti milyen immunerősítő...

Anyukák ti milyen immunerősítőt szedtek?

Figyelt kérdés

Amióta a kisfiam bölcsis én meg dolgozom szinte álladóan beteg vagyok.Most is 2 hete vagyok itthon táppénzen.Egyszerre lettem beteg a gyerekkel de rajt 2 nap alatt átment.

Nem tudom,hogy mivel tudnám megerősíteni az immunrendszeremet.


2011. okt. 19. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Multi-Tabs Immuno
2011. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1200mg c vitamint szedek,semmi mást.
2011. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csak C-vitamint szedek(+ magneb6-ot,mert folyton görcsöl a lábam)

A tavalyi bölcsis évben 2 havonta mentem orvoshoz,és sokkal durvább volt a torokgyulladásom,mint a bölcsis gyerkőcé.

2011. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Grapefruitmag cseppet és Protexin kapszulát.


A gyerekek nem betegek, én annál jobban. Nem tudom miért van ez, sosem voltam egy beteges nőszemély, de amióta vannak a fiúk, mindig lerobbanok. Szerintem ők csak hordozzák a betegséget (nekem), de nem dönti le őket a lábukról egyik vírus sem.

2011. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!