Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Immunerősítőt írt -e már fel...

Immunerősítőt írt -e már fel beteges, közösségbe járó gyerekednek az orvos?

Figyelt kérdés
Használt -e,mennyibe került?

2012. febr. 7. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írta fel, csak ajánlotta az Immunotrofinát. Tényleg nagyon jó, most már a 3. üveggel issza a bölcsis kisfiam és eddig 1x volt beteg (kopp-kopp-kopp).

Tavaly télen 2 hetente lebetegedett, talán 2-3 egészséges napja volt 2 betegség között, pedig akkor még nem is járt közösségbe, csak az ovis tesójától elkapott mindent.

Neki akkor az ovikezdés előtt Broncho-Vaxom-ot írt fel a doki, de én nem láttam tőle nagy változást, mert így is havonta min. 1-2 hetet itthon volt.

2012. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Broncho-Vaxom immunerősítőt írta fel a dokinénink,ez kimondottan a felső légúti megbetegedések ellen véd.Egy kúrán már túl vagyunk,most csináljuk a másodikat.Megmondom őszintén én sem igazán érzem a hatását miután a kisfiam gyakorlatilag egész januárban beteg volt:((( Erre a doki azt mondta,hogy csak később fogja kifejteni a hatását ne most várjak csodát!De könyörgöm mikor?Nyáron?Amikor amúgy sem betegek???
2012. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni,hogy csak receptre lehet megvásárolni és közel 5000ft.

Második válaszoló voltam.

2012. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Tegnap végül is elmentem,és a ribomunylt írta fel a dokinő.Ez is felső légúti betegségek ellen segít védekezni.Az első havi kúra 5400 volt,a többi havi 1777 lesz.Az első hónapban három hétig kell szedni hetente négy napig.A következő hónapokban csak egy négy napos kúra van.Remélem beválik,hétfőn kezdjük a kúrát
2012. febr. 8. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi dokink se írt fel semmit, de amikor mondtam mit használunk rábolíntott. Egyik ismerős gyerekorvostól hallottuk. 240 napi adag 20.ezer ft., de nagyon megéri. Mi csak akkor adjuk, ha olyan helyen járunk, ahol találkoztunk köhögös, taknyos gyerekkel/felnőttel, vagy amikor sokan betegek a környezetünkben. Akkor naponta. Semmit nem kapunk el. Már én is használtam terhesen. (Akkor volt a nagy H1N1 őrület: 2 éve.)
2012. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!