Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom tavasszal kezd el...

A kislányom tavasszal kezd el oviba járni! Milyen immunerősitőt adhatnék neki? Sokmindent reklámoznak .

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekorvos tudna ebben segíteni, hiszen ő ismeri a lányod alkati felépítését. Esetleg a védőnő.
2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekunk beres csepp+ marslakocska szirup (meg nincs 3 eves) kombó van, eskimo kids-el, meg hetente par csepp vigantollal. kis vitaminbomba a gyerek, kopp kopp, csaladi napkozibe jar, de meg nem volt beteg, akkor sem, amikor az osszes tobbi gyerek igen
2012. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Duduss90 válasza:
Cebion cseppek(folyékony C vitamin )+ Marslakócskák
2012. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi végig betegeskedtük az első évet.Többet volt kislányom itthon, mint az oviban. Nagyon sok mindent kipróbáltunk.Ami bevált a Marslakócskák és a Probiotikum (Vitaking)Amióta szedi a kislányom alig volt beteg, és amikor beteg akkor is pár nap alatt átvészeli.
2012. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, Ő most januárban kezdte az ovit. Először 2-án mentünk majd másnap este ügyelet. Na de Apuci hozott haza vmi nyavalyát, így elkaptuk mindannyian. Majd 2 hét itthonlét után mentünk újra. Akkor 4 nap volt a rekord. Majd 1 hét újra itthon. Most a héten hétfőn megint kezdtük, de már köhög újra :( Úgyhogy jó, ha a mai illetve a holnapi napot kibírja, bár az utóbbit nem tudom. De ha beteg lesz, akkor majd csak 1 hónap múlva viszem újra. Ennek így semmi értelme, hogy 3-max 5 napot van oviban, majd itthon 2 hétig...Pedig aztán ette a sok zöldséget, gyümölcsöt, minden ami egészséges, és tessék. Nem ért semmit. :( Cebion cseppeket kap/kapott, plusz multikid immuno vassal-t, minden nap. Nem hittem volna, hogy ilyen sokat lesz beteg. :( Kíváncsi leszek mi lesz délután, ha megyek érte. Az éjszaka sokat ébren voltunk :(
2012. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dr Lenkei féle vitamin vált be. Sokat volt beteg, de amióta adom neki azóta nincs baja.
2012. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5/6-os vagyok. Sajnos beteg lett, belázasodott, akut garatgyulladása lett, nagyon beteg. Most éppen alszik a Drágám, ezért írok gyorsan. Béres cseppet ajánlok mindenkinek! Az tuti beválik, sajnálom, hogy nem azt adtam már régóta! 2x5 cseppet lehet adni 20kg-ig! A 90 éves dédink 1 évben 1x beteg, de pár nap alatt átvészeli! 20 éve szedi, szinte semmi baja! Hihetetlen! Úgyhogy tegnaptól szépen elkezdtem adni, és a doki is javasolta, adható Gyermekeknek is! le van írva minden benne!

Jó egészséget kívánok!!!

2012. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!