Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ribomunil immunerősítőt...

Ribomunil immunerősítőt kapott vki?

Figyelt kérdés
Jó volt,hatott,étvágya is nő tőle???Bölcsit kezdte,elég beteges,ezért írta fel a doki,köszi.
2012. jan. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó, a fiam megint 2. hete van otthon..

Mi már kiváltottuk, de a köhögés miatt nem tudtuk még elkezdeni. A dokinéni nagyon dícséri, igazából nem is értem, miért nem kaptunk korábban.

25 hós szept. óta bölcsis a fiam.

2012. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket ajánlatos szeptemberben elkezdeni, ugyanis van egy felfutási ideje, november-december környékén van a csúcsponton. tart a hatás 3-4 hónapig, egy évben egyszer lehet ezt a kúrát, tehát ha most kezditek, akkor megint tavasz-nyárra esik amikor hat, és pont akkor nem is annyira betegesek a gyerekek.
2012. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az óvodás és a bölcsődés korú kisfiam is szedte, végigcsináltuk a 6 hónapos kúrát, sőt, óvodás kisfiammal félévente egy hétig ismételjük. Nekünk eléggé bevált, nem mondom, hogy egyszer sem voltak betegek, de lényegesen ritkultak a lebetegedések, és legfeljebb 4-5 napig tartottak. Előzőhöz hozzászólva, én is úgy hallottam, hogy tanácsos szeptemberben elkezdeni, mert úgy a leghatékonyabb, mondjuk a bölcsis kisfiam nyáron kezdte a kúrát, és szeptember óta mindössze kétszer hiányzott a bölcsiből!
2012. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: az étvágyukra nem hatott.
2012. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!