Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok 2 év körüli gyerekeknek...

Adtok 2 év körüli gyerekeknek probiotikumos immunerősítőt? Milyent? Az orvos ajánlotta?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Probiotikum a Laktív baby pl. Nagyon jó hatású és némiképp erősíti az immunrendszert is de nem kifejezetten immunerősítő. Antibiotikum után vagy egyes hasmenéses betegségek után jó, de adhatod vírusfertőzések után is.

Ártani nem árt és helyreállítja a bél baktériumflóráját.

Normaflore is ilyen. Vagy protexin.

2011. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Juvita

Olcsó, magyar, komplex, egész ősztől tavaszig adom a gyerekeknek, nem orvos mondta csak sajnálom a pénzt az antibiotikumra.

[link]

2011. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Bonolact Pro kid-et adtam a fél évesemnek és nagyon bevált.


[link]

2011. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam adni. Nem vettem észre, hogy az antibiotikum bármi kárt is okozott volna (hasmenés, poci fájás, stb).

Nekem sem okoz gondot az antibiotikum.

Az orvos sem mondta, hogy kellene szedjünk.

2011. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!