Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mem tudom Hogy tanítsam?

Mem tudom Hogy tanítsam?

Figyelt kérdés

19 hós láynom van hogy tudnám megtanitani neki hogy ne féljen az orvosoktol, orvosi rendelőben?

Ma is el kelett mennem háziorvoshoz magammal vittem de még csak be se léptünk sirt, torka szakadtából .

(Pedig nem ő is neki kellett orvoshoz mennie majd csak szerdán oltásra)

Mióta lefogták a rendelőbe azota fél(lefogták mert igy adták be az oltásokat...azota retteg, s ha meglátja az orvost sir) Mit csináljak hogy tanítsam meg ne féljen mert senki nem bántja.Hiába mondom el neki ne féljen semmi probléma nagylány nem fél az orvosoktol.stb stb ....


2012. márc. 30. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy játék orvosi szettet, és játszatok doktornénist. Lányom azóta nem fél, és szereti ha a doktor né i megjallgatja a melkasát, száját szépen nyitja, szúrt ad nekem.
2012. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Az én 2.5 éves fiam is ugyanezt csinálja. Vettünk orvosi táskát, könyvet is nézegettünk, de nem segített.
2012. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!