Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-3,5 éves gyermeked tud két...

3-3,5 éves gyermeked tud két kerekű biciklivel tekerni?

Figyelt kérdés

Pótkerék nélkül?

Mióta van biciklije? Pótkerékkel meddig ment? Hányas bicikli?

köszi


2012. márc. 5. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig ment pótkeréken, míg észrevettük, hogy nem ér le a pótkerék.3 kezdte 3,5 levettük
2012. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pótkerekes kétkerekűvel 3 éves korától bicajozott. 12-es mérettel kezdtünk, aztán 14-es és végül 16-os. A 16-ossal tanult meg pótkerék nélkül 6 évesen közlekedni. Most már egy 20-ast nyúz. :)
2012. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahol mi lakunk sok gyerek lakik. A rekorder egy 3 éves kislány, aki simán teker pótkerék nélkül a 2 kerekűvel, de azért ez nem általános dolog... amúgy 12es a bicaj.

4-5 évesek a nagyobb gyerekek (fiúk) ők 16 os bicajjal tekernek pótkerék nélkül, de az én fiam és két kis barátja (4-5 évesek szintén ) pl. még csak pótkerékkel tudnak a 2 kerekűvel menni, de méretre 16-os kell nekik amúgy.

Nem tudom amúgy ez csak most tolódott ennyire előre mert mikor én tanultam bicajozni , csak 5-6 évesen tekertünk először pótkerék nélkül.

2012. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

12"-ese van, de a pótkerekek eleve a földön vannak, így nem tudom. Most vettük 2 hete. Akkor talán nyár végén próbáljuk levenni?

3 év 2hónapos most.

2012. márc. 5. 15:36
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, 6 évesen tanultam meg én is kempingen. De előtte nekem nem volt más bicikli és anyuék sem tanítottak meg biciklizni.


Azért gondoltam, hogy esetleg meg lehetne próbálni, mert tavaly ősz óta futóbiciklivel megy és folyton felemeli mindkét lábát és úgy megy nagyon sokáig. Úgy felhúzza, mint a magzati póz.

Felgyorsul és így felhúzza és még nem áll, felhúzva van a lába.

2012. márc. 5. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

3 évesen kezdett pótkerékkel biciklizni, 3,5 évesen pótkerék nélkül (ő mondta, hogy vegyük le) Az 12-es bicikli volt, 4 éves korától ment 16-ossal pótkerék nélkül.

Szerintem simán megpróbálhatjátok nyár vége felé levenni a pótkereket, főleg, ha már futóbiciklin is begyakorolt, nem hiszem, hogy gondot fog neki okozni. A lányomnak nem volt futóbringája, mégis ilyen hamar megtanult.

2012. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hármas vagyok. Ezt a felhúzást az én fiam is csinálja, mi is azért vettünk futóbicót több mint egy éve hogy majd akkor könnyebb lesz a rendes bicikli, de egyenlőre az mégse megy. Mivel azt ugye a tekeréssel kéne ugyanúgy felgyorsítani mint lábbal hajtással ahhoz hogy ne dőljön el :) és ez még nem megy :)
2012. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!