Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mi ez-mi az? Kérdések után,...

A mi ez-mi az? Kérdések után, mikor jött a miért korszak? Hány éves volt akkor a gyermeked?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Januárban volt 2 éves, most pont a miért korszakot éljük, egyik napról a másikra kezdte, kb. 1 hónapja. Kedvencem a "miért kutya"?
2012. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Szia,


Nálunk is kb. 2-2,5 éves volt és kitartott majd nem egy évig. Bár ebben szerepet játszott, hogy két nyelvű család vagyunk és először kilőtte magyarul, majd jött a szerb miért korszak :)))


Ági

2012. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
2 évesen kezdődött,most is tart 3 évesen
2012. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Kiváncsi voltam, nálunk mikor jön el, mert a fiam 2.5 évesen kezdett beszélni, és még a mi ez? kérdéseknél tartunk.
2012. febr. 28. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:

fiam is elmúlt 2,mire beszélni kezdett, most 3 múlt, és még egy pár hónapja nyomja nagyon feltűnően a miért kérdéseit. De mondatláncokban, pl a mai: Ráfogok lépni a kutya lábára... nem, kisfiam, ne lépj rá! Miért ne? mert eltörik, beteg lesz és vihetem a kórházba? miért kell a kórházba vinni? hogy meggyógyitsa a doktor bácsi, de légyszi ne tedd,mert akkor anyukának kell kivinni kézben pisilni, mert nem fog tudni járni. (szobacirkáló, 3 kg)Miért nem tud majd pisilni? nem a pisilőjére akartam rálépni,hanem a lábára? Kisfiam,egyikre sem lépünk rá! (irgumburgum)

Tehát elvileg értelmes, egymásutánban kérdez,ok-okozati dolgokra... de ez a kutyamacerálás ? Szegény, borzasztó:)

2012. febr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem vettem észre sajnos, mert még mindig nem beszél érthetően, tisztán. 3 éves.
2012. febr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az elsőnél és a másodiknál is kimaradt a "miért korszak". :-)


Üdv:3 lányos

2012. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam korán, másfél évesen kezdett beszélni, de a miért korszak csak 2,5 éves kora után jött el. Most 3 éves és már nem kérdezgeti, de a vége felé már direkt húzni akart minket.
2012. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lányom 2 éves és a mi ez? után nála most a micsiál korszak van,de már jó ideje.már várom hogy elhagyja :D
2012. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aválaszokat, aranyosak vagytok.
2012. márc. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!