Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdett gyermeked...

Mikor kezdett gyermeked elektromos fogkefét használni? Vagy mikortól tervezed?

Figyelt kérdés
Természetesen a "soha" válaszok nem érdekelnek :)
2012. febr. 27. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én magam is elektromosat használok és a fiam is.Először én mostam neki simával , de később már maga és most 5 éves és elektromosat használ.
2012. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves koruk óta használják, a zenélős fajtát.
2012. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb 1,5 éves kora óta használja. Nekünk megváltás volt, mert a sima fogkefével küzdés volt minden fogmosás. Ezt meg szereti a mai napig :) Jó találmány :))
2012. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 évesen. De én is csak akkor vettem magamnak, és rájöttem, milyen szuper találmány (nem pedig valami újabb „úri huncutság”, ahogy addig hittem).
2012. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.5 évesen. Ha tudom hogy ilyen jó, akkor már jóval előbb vettem volna, csak egyszerűen nem jutott eszembe, mert mi is hagyományost használunk. Sokkal jobban szeret vele fogat mosni és alaposabban.
2012. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1 évesem fürdés után elcsente az enyémet, gondoltam, bekapcsolom, akkor megijed és visszaadja, de imádta. Ezért gondoltam, vennék neki, mert a simával neki is vannak gondjai.

2012. febr. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!