Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak vennétek...

3 éves kislánynak vennétek tavaszra elektromos autót vagy motort?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozunk rajta, de nem tudok 100 %-ban érvelni ellene illetve mellette. Ha igen akkor mire kell figyelni?
2012. febr. 26. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi értelme, és még veszélyes is lehet.

Vegyél neki közönsége kisbiciklit, az segiti a mozgásfejlödését, sokkal érdekesebb (az elektromosban nem kell neki majdnem semmit csináli, megy magától), meg még nagyon drága is.

2012. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudná hol használni? Amúgy elég drága darab, én speciel kétszer is meggondolnám. Egyrészt én jobban szeretném, ha a gyerkőc többet mozogna, inkább olyan lábbal lökdösős bicikli szerűséget vennék (fa és nincs rajta pedál). Azt nagyon szokták szeretni a gyerekek.

Na meg ha leviszed a játszóra, könnyen lehet, hogy az összes környékbeli gyerek megy vele a falnak, kerítésnek, míg a tiéd kunyizza az ő rollerjüket...

2012. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmit ajánlanék helyette: [link]
2012. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem !!!!

Először is drága!

Másodszor semmi értelme, főleg hogy lány szerintem nem is élvezné.

(Ismerős apuka vett a lányának a gyerek utálta nagyon ritkán ült bele... apuka használta távirányítós autónak.

2012. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi kaptunk motort, 2,5 éves fiam fél rajta. szerintem jópofa, azért bonyolult dolog, hogy fékezni-gázt adni, lámpát kapcsolni, közben kormányozni. de ez elég gyors.

régebben sebesség váltós autója volt, azt nagyon szerette (használtan 3-4.000.-), csak sajnos el kellett adni :(


azért próbáljátok ki mielőtt vesztek. nálunk apuka quadozik, fiam is szokott vele menni, persze lassan, azt imádja, ezért gondoltuk, hogy egyedül is biztos menne. de nem ;)

2012. febr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem,tényleg nincs értelem,el lustul tőle,vegyél neki ezen az áron egy szuper futóbicót vagy egy háromkerekűt,annak már van értelme.
2012. febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, volt a keresztfiamnak, 1-2x ráült, de az a baj velük hogy nagyon lassúak, lomha sebességgel megy, a lábbal hajthatós gokartot sokkal jobban élvezte, és az a másik hogy negyed annyiba kerül :) de én is pénz kidobásnak éreztem, hamar el is adták a szülei, csak foglalta a helyet.
2012. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!