Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha valaki már a baba 4 hónapos korában azon gondolkodik, szervezkedik hogy majd 1 évesen bölcsibe adja a gyerekét. Nem anyagi okokból, mert pénz van dögivel.
2012. febr. 7. 19:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20. válaszomat javítanám: *hogy csak én voltam velük
2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem amit leírtál. Nem is azt mondtam, hogy valaki mártír anya legyen. Az meg tiszteletreméltó, hogy négyet is vállaltatok. Én is jártam el a férjemmel programokra, mikor a kicsi már olyan 1- 1,5 éves lett. Szóval, nem vagyok begyöpösödött. De biztos nem akartad már 3-4 hónapos korában a gyereknek a bölcsit szervezni. Ez azért nagyon minimális tűréshatár, szerintem. Főleg, hogy akiről írok, majd meg volt veszve, hogy teherbe essen. MInt egy tank, úgy járta ki, hogy jöhessen a következő baba. Ehhez képest, most meg már menekül tőle.
2012. febr. 8. 15:46
 23/25 anonim ***** válasza:

És miért baj az ha lelép a gyerek mellől? Képzeld én is leléptem, amikor tehettem, és nem csak 1-1,5 éves kora után. Van apja, meg nagyanyaj annak a gyereknek, nem tudom miért vagyok attól jobb, ha egész nap a szoknyámon ülnek. Eljártam szolizni, barátnőzni, vásárolni, sőt apával még hosszú hétvégézni is, mikor a lányunk alig volt 1 éves.

És nem tudom Ti merre éltek, de én már a kórházból hazajövet kezdtem szervezni a gyerek bölcsijét, mert annyira nincs hely. Hűű, de szar anya vagyok....

2012. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

De igen, képzeld, még ki sem bújtak az ikrek (első terhességem), és én már beszéltem róla, hogy mi lesz, hogy lesz később. Szerintem tervezni nem bűn, főleg ahogy a bölcsis várólistákról értesültem...


Én 2 évet terveztem itthon maradni a gyerekekkel, aztán úgy döntöttünk, vállalunk még kettőt, és mivel kiskorkülönbség-pártiak vagyunk, ezért "egyben" letudtuk. De alig vártam, hogy a legkisebbem 2 éves legyen, és mehessek vissza dolgozni. 6 évet voltam itthon összesen és ettől függetlenül minden gyerekem megkezdte a bölcsődét 2 évesen.


Abban sem látok kivetnivalót, ha valaki 1 évesen adja be a gyerekét, az meg, hogy előre tervez...nagyon helyes, mindent meg kell tervezni. Ez senkit nem minősít.


Engem fél évesen adtak be annak idején, és abszolút semmilyen negatív hatással nem volt sem a fejlődésemre, sem a szüleimmel való kapcsolatomra, sem a szocializációmra.

2012. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24-es vagyok: ha nem lenne egyértelmű, a 20-as válasz is az enyém, a kérdező kommentjére reagáltam.
2012. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!