Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti mit gondoltok erről?

Anyukák, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval májustol a kislányom bölcsis, és 1 hónapra rá megyek vissza dolgozni. Kicsit formába szeretném hozni magam, igy eljárnék tornázni. Szerintetek van értelme heti 2-szer 1-1 óra aerobiknak 1 hónapig? Itthol sehogy nem jön össze, nem hagy a gyerek, és munka mellett max heti 1-re lesz időm, mert műszakra fogok járni (2 nap 12 óra, aztán 2 nap szabad).

Ti tornáztok? Mit?


2011. ápr. 11. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

jól teszed, hogy egy picit kimozdulsz otthonról, ott jobban megy a torna :)

én a zumbát ajánlom :)

2011. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én futok, elsősorban a lelkemnek kell, de testileg is élvezem a hatását :)


Jó, mert olcsó (de egy futócipőre érdemes beruházni), és bárhol-bármikor lehet futni. Nekem nagyon bevált.

2011. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A legközelebb hozzánk (falun lakunk) a legközelebbi városban van, szóval utazgatnom kell egy kicsit, olyan 10 perc autoval (nincs jogsim). És vagy a férjem visz, vagy buszozok, és este lenne 6-7 körül. De annyira mennék. És az egyik barátnőmmel megyek is :) Kell egy kis kikapcsolodás (bár biztosan kiköpöm a tüdőmet eleinte), meg fogyás....
2011. ápr. 11. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Májustól már egyedül fog járni,vagy akkor megy először?

Csak azért kérdezem,mert a beszoktatás mellett ugyanúgy nem lesz időd/energiád.


Egyébként pedig,nagyon is számítani fog ha 1 hónapig el tudsz menni tornázni,mert kicsit felpörgeted a szervezeted,még a munka is jobban fog menni!


Úgyhogy hajrá!

2011. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Májustol, pontosabban április 26-tol csak a beszoktatást kezdjük, de akkor legalább a városban leszek, és ott laknak a nagyszülők is. Igy gondoltam, eleinte délelőtt "beszokunk", délután meg a nagyszülőknél a gyerek, én meg mehetek tornázni :) persze fogalmam sincs hogy fog menni a bölcsi, biztosan nem lesz annyira egyszerű.

De akkor 1 hónap is jó?!

2011. ápr. 11. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

13:33 vagyok.


Jó bizony az egy hónap is.

Igazából bármennyi idő jó,ha mozogsz,és ezt komolyan nem azért mondom mert elvakult torna-őrült vagyok,hanem azért mert ezt tapasztalom.


Sajnos nekem nem nagyon jön össze a gyerkőc és a házimunka mellett a tornázás,ha nagyon akarnám el tudnék járni rendszeresen is,általában az energiámból nem futja már.

De időszankonként rámjön a mozoghatnék,és pár alkalommal elmegyek,és komolyan mondom annyi energiát és erőt ad,hogy igenis minden egyes alkalom számít. Még a közérzetem is jobb tőle!


A beszoktatáshoz sok sikert,remélhetőleg jól alakul majd!

2011. ápr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. ápr. 11. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak használni fog, ha mozogsz egy kicsit. Viszont én nem hagynám beszoktatáskor a nagymamánál délutánonként, hiszen épp elég lesz neki az, hogy délelőtt nem lehet veled. Az első pár hetet szerintem délután töltsd vele, maximális ráfigyeléssel.
2011. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Anyukámat imádja a lányom, ha ott vagyunk csak vele alszik, eszik, játszik. Engem el is küld :) Ha már ott fogunk tartani, amugy is első héten délig lesz az oviban (bölcsis csoportban), déltől 6-ig velem, vagyis ott leszünk a nagyszülőknél, és 6-tol 7-ig mennék tornázni. Ez heti kétszer. Szerintem ebből nem lesz gond.

És képzeljétek, tegnap el is mentünk az egyik anyukával aerobikra, és bár tökre kivagyok ma az izomláztol, nagyon jó volt, és alig várom a pénteket, mert akkor megyünk legközelebb :)

2011. ápr. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!