Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam szívesebben ül...

2 éves kisfiam szívesebben ül már az asztalnál széken, de ez hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Az etetőszékbe is beül,de jobban szeret a széken.Párnát szoktunk a popó alá tenni,de az elég instabil.Néztem székmagasítókat,írtó drágák...vmi ötlet?Esetleg ülésmagasító-olyan autós?Vagy egyéb tipp???Köszönöm!
2012. jan. 26. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaterán/teszveszen elég jó áron juthatsz székmagasítóhoz. Ha mégsem, akkor vegyél egy autós ülésmagasítót, ez 1000-1500ft körül van és azt tedd a székre. Persze csak ha van karfája, nehogy lehuppanjon.
2012. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisebbik lányom 15 hónapos kora óta a széken ül. Eleinte dupla párnával, később szimplával. Egyszer-kétszer mondjuk leesett, de mindig azért, mert bohóckodni kezdett. Megtanulta, hogy azt nem szabad az asztalnál. Nem lett semmi baja, a dolgokat meg elég jól eléri így is.
2012. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen etetöszékünk van,

[link]


pont azért mert ez minden korosztályt kiszolgál.

nem kell iylen drágát venni, lehet kapni sokkal olcsobbat is, a lényeg hogy egyedül tudjon felülni rá.

2012. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én itt kaptam ezt a nagyon jó ötletet, hogy egy 1000 forintos autós ülést tegyek a székre. Én azért rá is kötöztem, nehogy lecsússzon. Nekünk nincs karfa a széken, de sose esett még le a fiam, ez nagyon jó megoldás.
2012. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyém is másfél éves kora óta ül rendes széken, megtanult szépen, óvatosan fel és lemászni, előtte meg mindig mi tettük fel, le, egyszer sem esett le. Mondjuk ő elég magas is, könnyen felmászott, az asztalt is felérte.
2013. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!