Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van jelentősége, hogy hogy...

Van jelentősége, hogy hogy néz ki a bili? Mennyire csilli-villi, design-os, zenél-e stb. Szívesebben ül rá ilyenre egy kisfiú?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresztlányom a zenélőstől félt, a rózsaszín viszont nagyon tetszett neki. :)
2011. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt mentünk el a kislányunkkal bilit venni egy boltba, ahol kb 3-4 fajta volt. Ráült, kipróbálta és választott. Nem a zenélőset kérte, hanem egy egyszerűbb rózsaszínt, ami olyan mint egy mini wc. Nagyon szeretem én is, mert ki lehet venni a kis kör alakú részét, úgy kell kiönteni, nem folyik mellé, mint az anyukáméknál használatos hagyományos biliből.

Üdv és jó bilizést nektek!!!

2011. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs. A lányomnak egy egyszerű sárga bilije van.

Anyós vett egy karfásat, béna az egész, mert rátapadt a fenekére, és borult a tartalma, mikor felállt. Elvittük hozzájuk, kínlódjanak vele ők:)

Sógornőm meg vett "csili-vili-zenélős" bilit oda hozzájuk, ha ott van náluk a lányom (kb. 3 havonta 1x), azt használja. Tetszik neki, de az otthoni bilin vált szobatisztává. Minden csoda 3 napig tart, szerintem a zenélős "bigyó" is ilyen:)

2011. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A zenélő, autó formájú, ilyen-olyan csoda biliket játéknak tekintettette. Nem volt hajlandó ráülni, csak játszani vele. Sima, egyszerű, egyszínű bili a legjobb!
2011. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak is zenélős bilit vett az apám.Azóta is csak játszik vele, öntözgeti bele a vizet, de ráülni nem hajlandó.
2011. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi ajándékba kaptunk egy natur rózsaszínt, és hogy érdekessé tegyük, telematricáztuk együtt.

Mi is akartunk zenélőst venni, de nagyon idegenkedett tőle...

2011. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima egyszerű mezei rózsaszín bili. Igaz nem a kacsás matricás verzió, mert abba beleesett a feneke. :)

A brendonban lehetett venni (vagy még most is?) leszoktató pelust és ahhoz adtak ajándékba keskenyebb fazonút.


Nagyon szereti :)



Személyes véleményem, ha én mennék wc-re és mikor produkálok hirtelen megszólalna akármilyen zene stb az ajtót kivinném úgy rám törne a frász :)

2011. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a sima, 400 ftos bilinek vagyok híve...mindkét gyerekemnél bevált.
2011. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egyszerű bilit vettem a lányomnak. Kaptunk egy kisautósat, de azzal csak szórakozott, soha nem produkált bele. Igaz még csak most kezdjük, de eddig a "natúr" vált be :D
2011. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!