Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 évesen még nem jár?

1 évesen még nem jár?

Figyelt kérdés
Elég sok kérdést és hozzászólást olvastam, és a legtöbben már azt írják, hogy az 1 éves - vagy még fiatalabb - gyermekük már önállóan, kapaszkodás és segítség nélkül jár. Nekem a 3 gyerekem közül még egyik sem tud így járni. Felállnak és legalább 1 kézzel kapaszkodva lépkednek, de a "közlekedésre" amúgy a mászást használják. Nálatok hogy van, volt?
2012. jan. 22. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14 hónaposan kezdett el járni a kisfiam.de beszéltem egy pető intézetes konduktorral,ő azt mondta,hogy másfél éves korig elegendő,ha elkezd járni.úgyhogy nyugi,addig jó,míg nyugton van.
2012. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
14 hónaposan kezdett el járni a lányom.
2012. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok hozzászólást!!

Igen, hármasikrek, 1 hónappal születtek csak korábban. Voltunk konduktornál, és azt mondta (ő is :-)), hogy rendben vannak. Szép a lábtartásuk, nem dől semerre a bokájuk, lábfejük.

Nem érzem magam paramaminak, de az ismeretségi körben 4 olyan kisgyerek is van, akik valamivel fiatalabbak náluk (kb. 1-másfél hónappal), és már kapaszkodás nélkül járnak. Jó, persze nem kilométereket, de szobán, lakáson belül vagy a teraszon már több métert.

2012. jan. 23. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!