Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél évesen a ti gyereke...

Két és fél évesen a ti gyereketek is csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Nem lehet vele sétálni,pedig már fél éve nem használjuk a babakocsit,és minden nap elindulunk sétálni.

De!

Egyszerűen nem jön.Megáll.És csak van, vagy legugol.Mondhatok bármit,bármivel csalogathatom,egyszerűen nem használ.Persze a vége az hogy cipelem a 17 kilóját.Ha "otthagyom" szinte örül neki és elvan magában vagy elindul a másik irányba.Mit tehetnék még????


2012. jan. 19. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok és alapból veszélyeztetett mert a lányom koraszülött volt nem cipelhetek semmit. Valamelyik héten csak hajtotta hogy vegyem fel alig bírtunk hazaérni. Azóta ő a lábán jön és tolom a kocsit és ha fáradt beleül. Sokan megszólnak de nem érdekel nem fogom cipelni. Ja és szerintem ezek a téli ruhák megnehezítik nagyon a kis mozgásukat.
2012. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő nem hisztizik azért hogy vegyem fel.Egyszerűen megáll és csak van.Elnézeget.De nem 1-2 percig.Múltkor a boltba mentünk ami kb. 5 percre van.Majdnem másfél óra alatt fordultunk meg.Eldöntöttem hogy a végletekig kivárom,de szerintem ha nem cipelem haza még most is ott lennénk. :-)
2012. jan. 19. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajj, az én 21 hónaposom pontosan ezt csinálja! Megáll, és csak áll. Csak ő még integet is hozzá, és mondja, hogy pápá, szóval, hogy menjek már! Ha megyek, akkor is csak áll. Nem tudom kipróbálni, meddig állna ott, ha tényleg messze mennék, mert azért mégsem otthon vagyunk az udvaron. Velem még ott van a kishugi is a testvérkocsiban, ahol van helye a fiamnak is, úgyhgoy ilyenkor nagy ordibálás és rugdosás közepedte beletuszkolom a kocsiba. Ha nem lenne a kislányom, akkor is vinném a babakocsit, ahogy az első írta!
2012. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én két évesem is csinálja ezt, ezért is megyünk inkább motorral ha hosszabb útra megyünk itt a lakótelepen. Kapott futóbiciklit is, azzal is elvan, de azzal is méterenként megáll, és ezen idegesítem fel magam, hogy állandóan azt kell mondjam, menjünk már. A gyaloglás ugyanez. Én is próbáltam már, hogy szia, én megyek, de én sem tudtam elég messze menni, sőt még ő mondta sokszor, hogy anya megy haza, ő meg egyedül ottmarad. Hát szuper. Én ilyenkor megfogom a kezét, és bár utálom az ilyet, de húzom, hogy menjünk. Addig nem engedem el, amíg nem jön rendesen (persze nem szoktam rohanni, tudom, hogy az ő kis lábai mit bírnak normál ütemben). Ilyenkor szokott jönni a nyafi, néha a hiszti, de felvenni nem veszem. Nem szoktattam hozzá sosem, hogy cipelem, most, hogy várom a kistesót főleg nem bírom el a 13 kilóját. Apa fel szokta venni, ő még bírja, ő így szoktatta, ki is használja a fiam :o)) De velem nem szokott sűrűn hisztizni a felvétellel, inkább én akadok ki mindig azon, amit írtál, hogy csak ácsorog, és nem jön... brrrrr....
2012. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam májusba lesz 3 éves és reggel mi is babakocsival megyünk bölcsibe.Így babakocsival 20 perc alatt érünk a bölcsibe.Ha gyalog mennénk az ő tempójába akkor kb 50 perc lenne.Tehát babakocsizunk és engem sem érdekel,hogy mit gondolnak mások,hogy ilyen nagy gyereket mért tolok babakocsiba.

Sajnos a fiam is olyan mint a gyermeket.5 percre van tőlünk a bolt.És ha gyalog megyek le vele venni egy kenyeret akkor is minimum 1,5 óra mire megjárjuk.

2012. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2012. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!