Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A többi oviban is ez megy?...

A többi oviban is ez megy? Kisfiam a IV. Ker. Aradi oviba jár.

Figyelt kérdés
Ebéd után haza KELL hoznom mert otthon vagyok a húgával. Nem aludhat ott a többiekkel. Kifizettetik velem a 3x-i napi étkezést, de mikor elhozom ebéd után úgy kell elkérnem, el kuzserálnom az uzsiját, ami vagy van, vagy nincs, de ha van is a hölgy az ételkiosztóban úgy adja oda mintha a sajátját adná. Flegmáskodok, húzza a száját. Olyan is van, hogy kivan írva uzsira pl. a briós vajjal almával, mi meg kapunk egy száraz zsömlét kocka Rama-van (nem a margarinnal hanem a főző-sütő változattal) ENYHÉN megkenve. Mit tegyek??? Az igazságérzetem tombol, már gyomorideggel megyek a gyerekért, hogy vajon megint húzza e a száját a csaj az ételkiosztóban. A türelmem és toleranciám végét járom!!! Ja, és megkérdeztem, hogy mivel a gyerek nem aludhat ott mi lenne, ha eleve nem kéne fizetnem az uzsonnáját. Na, azt pont nem lehet.Ki KELL fizetni a 3x-i kaját és megkértek, ha pl, mézeskalács az uzsi ami helyben sül és délután 14.30-ra készül el fáradjak vissza érte az oviba. Na persze...
2012. jan. 11. 10:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A válaszokból azt szűrtem le, hogy enyhén szólva is "elpofátlanodott" a kerületünk illetve a városunk. Befizetéskor megjegyeztem az óvoda-vezetőnek az apró észrevételeimet, de csak finoman, hogy ne a gyerekemen csattanjon az ostor. Az óta nem húzza a pofáját a kajás csaj és nem száraz kenyeret kapunk hanem frisset kocka Ramaval megkenve. :-)Apró fejlődés, de fejlődés. Remélem lesz folytatása, ha esetleg még sem akkor határozottan előadom magam és ,ha kell írásban is panaszt teszek.
2012. jan. 23. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!