Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig várhatok a szorulással,...

Meddig várhatok a szorulással, mielőtt beöntést adnék neki?

Figyelt kérdés

A két és fél éves fiam 3. napja nem kakil. Felhívtam a dokit, s a szakrendelőbe küldte beöntésre. Ezt én durvának találtam, s tovább érdeklődtem. Kaptam Laevolacot a gyógyszertárban, ahol azt is elmondták, hogy házilag is tudok beöntést csinálni, de majd csak utolsó próbálkozás legyen ez. Előbb jöjjenek a hashajtók. Védőnő szintén hashajtókat, étrendváltoztatást javasolt. Csak egyet nem kérdeztem meg. Hány napig próbálkozhatom, mielőtt beöntést adnék neki? Belefér még egy nap?

Úgy néz ki, semmi nem használ. Se glicerines kúp, se kaják, se Laevolac. Ráadásul egy félórás harc, míg megissza a hashajtót egyáltalán. Így is csupán 10 ml-t ivott, a többit kiköpte, kifolyt, stb. Hogy fogom ezt minden nap megcsinálni vele, míg rendeződik a széklete? Szándékosan visszatartja a kakit.



2011. nov. 5. 16:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

3 napja beöntéssel tisztult ki, azóta megint nem kkailt, hiába minden praktika, gyümölcs, leves, hashajtó, kúp. Semmi nem használ, illetve ingert okoznak, de a fiam mindig úgy dönt, hogy nem kakil. tehát inger az van, csak nem olyan erős, hogy az ő döntése nélkül kijöjjön. Így ma ismét döntenem kell, guttalax vagy beöntés? Kétségbe vagyok esve.

Ti mire szavaznátok?

2011. nov. 8. 18:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem irigyellek! :( Szegény picike!

Mi is sokat szenvedtünk ezzel.Annyira kirepedt,aranyér meg minden... Én is gutalax,levolac,glicerines kúp. Szerencsére nekünk ezek mindig segítettek! Annyira félt már a kakilástól,hogy a wc-re már nem mert ráülni. Most pénteken a keresztanyáméknál akkorát kakilt,és könnyen,akkora élmény volt,hogy mindenki tapsolt,hogy azóta minden nap kakil! Azóta még a kúpot se vettük elő,nemhogy a hashajtót.

2011. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó nektek! Én is várom a pillanatot!
2011. nov. 9. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!