Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesek anyukái, csak nekem...

2 évesek anyukái, csak nekem ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Egész nap beszél, egy pici csönd sincsen és sajnos a felét nem is értem akárhogy szeretném egyszerűen érthetetlen. Emellett egész nap sírás, nyüszögés, mindent egyedül akar de szinte semmi nem sikerül ezért megy az ordítás, mindennek az ellenkezőjét szeretné csinálni annak amit mi szeretnénk hogy csináljon... ma valahogy teljesen lefáradtam, és úgy érzem nincs értelme a türelemnek, erőfeszítéseinknek hogy nagyon szeretve de szabályok mellett sokat játszva neveljük mert így is mostanában minden a feje tetejére állt...
2011. okt. 1. 19:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

És még valami:

Aki ennyire rózsaszín álomként írja le a gyereknevelést, az vagy hazudik, vagy még csak jóllakott, tisztára mosott, félig alvó gyerekhez ért még csak haza. A valóság kicsit más, esetleg kérdezd meg erről a feleségedet.

2011. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Még valami a legvégére fel kell nőni ahhoz ,hogy érett legyél a gyerek nevelésre , van aki 30 évesen éri el ezt a kort ,van aki 60 évesen, és van aki soha, te meg döntsd el melyik kor csoporthoz tartozol!!! én a 30 as hoz!!
2011. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Áruld már el, hogy mi bajod van velem? Nem vagyok, türelmetlen, kiabálós, verekedős anyuka. A kamasz gyerekeimmel is jól megértjük egymást. Csak egyszerűen elismerem, hogy bizony vannak nehéz napok, időszakok.

Ez szerinted bűn, emiatt csak kisállat való nekem? Szerintem ez beteg felfogás!!!

2011. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!