Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évesek anyukái, csak nekem...

2 évesek anyukái, csak nekem ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
Egész nap beszél, egy pici csönd sincsen és sajnos a felét nem is értem akárhogy szeretném egyszerűen érthetetlen. Emellett egész nap sírás, nyüszögés, mindent egyedül akar de szinte semmi nem sikerül ezért megy az ordítás, mindennek az ellenkezőjét szeretné csinálni annak amit mi szeretnénk hogy csináljon... ma valahogy teljesen lefáradtam, és úgy érzem nincs értelme a türelemnek, erőfeszítéseinknek hogy nagyon szeretve de szabályok mellett sokat játszva neveljük mert így is mostanában minden a feje tetejére állt...
2011. okt. 1. 19:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%
hát persze,ezt csak te tudod jol kezelni,a stílusodból pont ez tükröződik.
2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
Mindig örül a szívem, amikor rájövök, hogy vannak még tökéletes emberek, mint az utolsó előtti válaszadó. Bár hozzá kell tennem, nekem úgy tűnik, a többiek is jól megoldják a problémát, csak nem tagadják annak létezését.
2011. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

53%-os! Nem érthet meg mindenki mindent.... Ez már csak ilyen. Sosem haragudtál még a 4 gyereked közül egyikre sem? Hát, gratulálok, de komolyan! Egyetlenegy másik ilyen szülőről sem tudok. Én birkatürelmű vagyok, de bizony sokszor megharagudtam már a gyerekemre.

Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy a helyesírásodon van némi javítani való. Tudom, ez nem ide tartozik, de legjobban a "hibálya" szúrja a szemem...

Bocs az offért..

2011. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
12:11 bocsi a helyes írási hibáért ,de ez a hülye gép alá húz minden szót, valamit a nagy fiam el állított rajta, de ez nem ment fel az írás hibákért, mindíg szar volt a helyes írásom! nem is tagadom!!! De ha figyelted, itt arról volt szó ,hogy a 2 éves gyerek és a szülő közt megromlik a viszony, mert az anyuka nem éri el a 2 éves szintet ez csak azért lehet!!!meg ilyenek hangzottak el, hogy túl kell élni ezt az idő szakot ,na meg ilyesmik, de majd mi lesz ezekkel az anyukákkal ,ha a gyerek eléri a tizen éves kort ? ,majd meg ölik egymást, mert ezt sokkal nehezebb lesz elviselni mint a 2 éves gyereket!!
2011. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem érted ezt az egészet, vagy ennyire gyepes vagy?
2011. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
te biztos gyepes vagy ,igen én értem ,hogy egyesek nem birják elviselni, hogy nem csak ő van a világon ott van még a 2 éves gyereke is, az ilyenek akik ezen problémáznak ,ne vállaljanak gyereket nekik tényleg csak a házi kedvenc való és nem a gyerek, 2 éves gyerekre megharagudni? még egy pillanatra is??(de ha mégis akkor kell számolni hármat és utánna cselekedni)
2011. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
figyelj 53%-os apuka.azért mert van akinek bizony nehézséget okoz,hogy egy hisztit toleráljon,azt nem olyan nehéz még egy 4 gyerekesnek is megérteni,itt minden anyuka nagyon pozítívan nyilatkozik és jó ötletek ad,de a te férfias beszólásaid nem ide valók,a te feleségednek se lehetett könnyű mikor először találkozott toporzékoló édesével,és nem ismeret a saját gyerekére,tehát ha segíteni nem tudsz,menj inkább tovább az autós oldalra.
2011. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Én írtam azt, hogy gyepes vagy, és ezt továbbra is fenntartom. Nekem 5 gyerekem van, közülük a 4. éppen 2 éves múlt. Gondolhatod, ha nem lenne elég türelmem, kitartásom, szeretetem, nem vállaltam volna ekkora családot. Én élvezem a nagycsalád minden percét.

Utolsó kommentedben azt írtad, hogy még ha meg is haragszik az ember, számoljon el háromig. Na, végre megértetted a lényeget, és elismerted, hogy meg lehet ám haragudni. Itt mindannyian arról írunk, hogy időnként nehéz, megharagszunk, de mindig elszámolunk 3-ig. Senki nem tartós haragról beszélt, hanem arról, hogy a gyerekünk önállósodása nehéz perceket okoz, amit ilyen-olyan trükkökkel kezelünk. Nem értem, hogy mi a rossz számodra ezzel kapcsolatban, mitől tartasz minket alkalmatlannak a gyereknevelésre. Méghogy nekem csak kisállat, házi kedvenc való! Felháborító, hogy ilyet le mersz egyáltalán írni! Mert azt gondolom, hogy a válaszaimból (10.01. 19:17, és 10.02. 9:25) nem ez következik.

2011. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
hölgyeim, minden elismerésem az önöké, lehet 1 gyerek, lehet 5 ,de ti nem birjátok elviselni a 2 éves gyermek rigolyáit és ez nektek gond. de mit fogtok csinálni a kamaszkor kezdeténél????
2011. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ki írta azt, hogy nem bírjuk elviselni? Te tényleg ennyire nem érted az egészet? Ez az időszak gyönyörű, mert egyre értelmesebb a gyerkőc, Ő is egyre jobban ki tudja mutatni a szeretetét. De nehéz is. De senki nem állítja, hogy elviselhetetlen lenne. Én úgy érzem, te direkt félremagyarázod az egészet, közben jól szórakozol.

Beszélgessünk a kamaszkorról. Nálunk a 2 kicsi mellett kamaszból is széles a választék. 18, 14, és 13 évesek. Hogy milyen volt a kamaszkor kezdete? Nehezebb, mint a 2 éves kor, ez nyilvánvaló. Hogy miért? Mert a kamaszként újra előtör belőlük az önállósodás vágya, és sokszor teher számukra az irányításod, sőt a szereteted is. Ezt is lehet kezelni, mint minden életkor nehézségeit. És ennek is vannak gyönyörű pillanatai.

Szóval nekem oszthatod az észt a te tökéletes családodról, csak éppen meggyőzni nem tudsz arról, hogy alkalmatlan anya lennék, akinek csak kisállat való, hiszem mögöttem, ha lehet, még nálad is több tapasztalat áll.

2011. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!