Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz alvó 2 évesek Anyukái...

Rossz alvó 2 évesek Anyukái írnátok?

Figyelt kérdés
Éjjel még mindig kel a fiam, többször is,sír hogy vegyem ki, meg tejet kér. sokszor hajnalban magamhoz veszem, mert már nem bírok felkelni annyiszor. Nincs már meleg sem a szobájában, nem értem. 9 fél 10 felé elalszik, ennek ellenére sokszor fél6kor már felkel, így 10kor már álmos. A tejivásról meg egyszerűen nem hajlandó leszokni, bármilyen cselt bevetek. Van akinek hasonló a gondja? Lesz ez másképp?Miért lehet?
2010. júl. 19. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy alszik el? Miben alszik? (ágy-kiságy)Vacsorázik-eszik rendesen? Iszik elég folyadékot? MEnnyi tejet iszik? Történt valami változás mostanában? VAgy mindig is így aludt?

Millió dologtól függ...

Lányom is 2 éves, borzalmas alvó,ha van kedved, írj privit, hátha tudok segíteni.

2010. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 hos a fiam, rettenetes alvo volt vilag eleteben. Nalunk aludt, mert nem birtam mar allandoan fekelni. Es aztan- minden porcikam ellenzi ugyan a konyvbol valo nevelest- de elolvastam a suttogot. Es kiprobaltam. 4 napja csinaljuk, es hatarozottan allitom, hogy a helyzet eszmeletlen nagyot javult.
2010. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. a kérdést én írtam ki pár napja.Azóta minden megváltozott.Két napig ordított,harmadik nap már 5 perc alatt elaludt és azóta átaludja az éjszakát.El sem akarom hinni,de igaz.És mielőtt megköveztek,tudom,hogy nem szép dolog sírni hagyni egy gyereket,de nekem már tényleg nem volt más ötletem és bevált:)Persze ez nem azt jelenti,hogy neked is ezt kell tenned:)
2010. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Második válaszoló, megírnád részletesebben hogy mi volt a gond és a suttogó alapján hogy tesztek? Én is megpróbálom, el is olvastam.

2010. júl. 20. 14:01
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon ügyes vagy, hogy kitartottál!
2010. júl. 20. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk a sirni hagyni modszer nem jott be ezert kerestem mas megoldast.

A suttogo szerint a felvesz letesz modszert alkalmazom. Igaz mivel a mi babaink mar nagyok ezert a felvesz kimarad es a letesz marad.

Ha felkel akkor bemesz hozza es visszafekteted. Kimesz, ha felkel visszateszed, kimesz. Es ezt addig ismeteled amig vissza enm alszik.

Mivel nalunk, es ahogy latom nalatok is eleg meredek mar a helyzet, en ugy csinaltam, hogy ott ultem az agya mellett amig el nem aludt, aztan menten ki. az elso ejszaka borzalmas volt, 10 percenkent kelt, igy egy matracon a szobajaba aludtam, ha megebredt megnyugtattam. A masodik ejszaka mar csak bementem hozza, de elalvaskor meg mindig ott vagyok mellette. Azt hiszem a sirni hagyasnal elvesztettuk a bizalmat...szoval most kuzdunk hogy ujra bizzon abban hogy anya vagy apa ott van ha kell.

Az ejjel mar csak fel haromkor ebredt meg. Adtam inni es utana szepen visszaaludt. Reggel kilenckor kelt :)

Szoval nalunk ez jott be, pedig az idok soran minden otletet kiprobaltam.

Es mostmar muszaj aludnia mert jon a teso, es nekem is kell a pihenes :)


Probald ki, nekem bejott...pedig hogy utaltam az ilyen konyveket

2010. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!